با پیشرفت تکنولوژی و فناوری‌های جدید اکثر دانش آموزان و دانشجویان به دنبال منابعی موثق و مدرن برای یادگیری بهتر میگردند. موسسات، مدارس، دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌ها میتوانند برای رفع نیاز افراد، دوره‌های مجازی به وجود آورده و از این راه درآمد کسب کنند. طراحی سایت آموزشی آنلاین امکان آموزش از راه دور را فراهم ساخته و همچنین به کاهش هزینه‌های مالی و زمانی نیز می‌انجامد. طراحی سایت آموزشی آنلاین از طریق شرکت جاب تیم یکی از بهترین راه‌ها برای ایجاد سایت و بهینه سازی آن میباشد. وجه تمایز جاب تیم در جلب رضایت کارفرما بوده و با ارائه کار با کیفیت تمامی مشکلات را رفع خواهد کرد. طراحی سایت به روز، ارائه مشاوره فنی و تعهد در قبال کار از مزایای کار با جاب تیم میباشد. برای دریافت مشاوره طراحی سایت رایگان و برآورد هزینه، با مشاوران جاب تیم تماس بگیرید.

مشاوره طراحی سایت آموزشی آنلاین

مدیران آموزشگاه ها و مراکز آموزشی بهتر است پیش از هر نوع اقدامی در جهت طراحی سایت آموزشی آنلاین باید از تجربیات و اطلاعات یک فرد آگاه به طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی استفاده نمایند. این تبادل اطلاعات می تواند در قالب یک جلسه مشورتی بین کارفرما و تیم طراحی به منظور تبادل اطلاعات و همفکری برای کاهش هزینه های جانبی و کوتاه کردن مسیر موفقیت خود برگزار شود.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که مشاوره طراحی سایت یک امر تخصصی بوده که در جهت بهبود و گسترش کسب و کار انجام می شود به همین دلیل ضروری است که از تجربیات مشاوران حرفه ای و با تجربه استفاده کنید.
بنابراین با نکات گفته شده مشاوره طراحی سایت در طراحی سایت آموزشی آنلاین نقش بسیار پر رنگ و چشم گیری دارد که بهتر است قبل از هر تصمیمی در این باره با متخصصان تعامل داشته باشید.

برای بهره مندی از مشاوره طراحی سایت پیشرفته و حرفه ای به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای، همین امروز با مشاوران ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ جاب تیم تماس بگیرید. مشاوران با تجربه ما در جلسه تلفنی یا حضوری مشاوره طراحی سایت سعی می کنند تا تمامی دانش خود را در این زمینه با شما به اشتراک گذاشته و با ارئه بهترین پیشنهادات سبب پیشرفت کسب و کار شما عزیزان شوند.

هزینه طراحی سایت آموزشی آنلاین

هزینه طراحی سایت آموزشی با توجه به امکانات و قابلیت‌های تعبیه شده در آن متفاوت است. شما میتوانید با مشاوران مختصص جاب تیم در زمینه طراحی سایت آموزشی تماس گرفته و با درمیان گذاشتن شرایط و امکانات دلخواه از آن‌ها مشاوره رایگان بگیرید. جاب تیم با در نظر گرفتن خواسته‌های شما و بازار کار نرخ طراحی سایت را برای شما بدست می‌آورد. با توجه به سود و افزایش درآمدی که سایت با گذر زمان برای شما به همراه دارد، پرداخت هزینه برای طراحی سایت بسیار منطقی و مفید واقع خواهد شد.

امکانات طراحی سایت آموزشی آنلاین

برای طراحی سایت، با رعایت استانداردهای مورد تایید گوگل باید به افراد متخصص در این حوزه مراجعه کنید. امکانات و ویژگی‌های یک سایت کلید موفقیت در افزایش ترافیک ارگانیک میباشند. جاب تیم با سابقه کار بالا در این زمینه میتواند تمام نیاز شما را فراهم کرده و همچنین امکانات ویژه‌ای در اختیار شما قرار ‌دهد. برخی از تفاوت‌ها در جاب تیم عبارتند از:

 • ایجاد صفحه و نمایه احراز هویت برای کاربران
 • ایجاد داشبورد در سایت آموزشی آنلاین
 • ریسپانسیو با واکنش گرا بودن در سایت آموزشی آنلاین
 • تولید محتوای اولیه برای سایت
 • انعطاف پذیری و چابک بودن سایت
 • طراحی سایت در طول کمتر از یک هفته
 • ارائه مالکیت دامنه و پنل به نام خریدار

ویژگی طراحی سایت آموزشی آنلاین

طراحی سایت آموزشی آنلاین زمانی تاثیر گذار است که بتواند توجه کاربران فضای اینترنتی را به خود جلب نماید. برای این که طراحی سایت آموزشی آنلاین جذاب به نظر برسد و بتواند در جذب مخاطب موثر باشد باید دارای یکسری ویژگی ها باشد که تعدادی از این ویژگی ها به صورت زیر خواهد بود:

 • ظاهر مناسب

یک سایت آموزشی آنلاین باید ظاهر مناسب و تاثیر گذار داشته و شامل طرح‌بندی، رنگ‌ها، تصاویر و فونت‌های جذاب  باشد. برای داشتن یک سایت آموزشی جذاب باید در طراحی سایت آموزشی آنلاین  به همه این عوامل توجه داشت.

 • صفحه و نمایه احراز هویت

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در طراحی سایت آموزشی آنلاین به آن توجه داشت و ایجاد نمود، ارائه یک فرآیند احراز هویتی شامل یک ایمیل یا شماره تلفن به همراه یک رمز عبور می باشد. با ایجاد این ویژگی میتوان امنیت لازم برای دانش آموزان و معلمان را ایجاد نمود و در کسب اعتماد آن ها نیز موفق عمل کرد.

 • داشبورد و پنل کاربری

داشبورد یک فضای کاری هم برای دانش‌آموزان و هم برای معلمان است. باید به این نکته توجه نمود پنل دانش آموزان و مدیران باید باید دیگیر متفاوت باشد. بنابراین پنل کاربری باید به گونه ای باشد که دانش آموزان با استفاده از آن بتوانند تعداد دوره های ثبت نام شده، تعداد ساعات در دسترس و … خود را بررسی کنند و معلمان بتوانند دوره های اضافه شده، رتبه بندی ها، ترافیک و درآمد خود را بررسی نمایند.

 • دسته بندی مناسب

یک سایت آموزشی آنلاین باید یک دسته بندی و منو مناسب داشته باشد به طوری که کاربران، دانش آموزان و مدیران به راحتی به تمامی امکانات سایت دسترسی داشته باشند. بنابراین در طراحی سایت آموزشی آنلاین باید این ویژگی را به خوبی ایجاد نمود تا کاربران با تمامی خدمات و ویژگی های آموزشگاه به راحتی آشنا شوند.

 • اخبار و اطلاع رسانی

هر وب سایت آموزشی آنلاین برای انتقال پیام مناسب به بازدیدکنندگان و کاربران خود باید یک بخش مربوط به اخبار برای اطلاع رسانی داشته باشد. به طور کلی دانش آموزان و معلمان انتظار یک سایت آموزشی آنلاین معتبر را دارند که ایجاد این ویژگی در طراحی سایت آموزشی آنلاین می تواند سبب افزایش اعتبار سایت شود.

 • نسخه موبایل

یکی دیپر از ویژگی طراحی سایت آموزشی آنلاین رسپانسیو بودن سایت برای موبایل می باشد و در طراحی سایت باید به این نکته توجه داشت که معلمان و دانس آموزان بتوانند با هر ابزاری چه موبایل چه لپ تاپ بتوانند از تمامی امکانات و ویژگی های سایت استفاده نمایند.

مراحل طراحی سایت آموزشی آنلاین

آژانس جاب تیم برای طراحی سایت آموزشی آنلاین خود مسیر و روال مشخصی را در نظر گرفته است که این مسیر به صورت زیر می باشد:

 • در مرحله نخست با آژانس جاب تیم تماس بگیرید.
 • نسخه اولیه سایت در مرحله دوم طراحی میشود.
 • پس از آن برنامه نویسی سایت آغاز میشود.
 • در مرحله چهارم اطلاعات اولیه در سایت بارگذاری میشود.
 • در مرحله آخر پس از تایید نهایی شما سایت در دسترس کاربران قرار گرفته و آماده به سئو و گوگل ادز میباشد.

چگونه طراحی سایت آموزشی آنلاین خود را برجسته کنیم؟

فرآیند طراحی وب سایت آموزشی یک هنر است. برای اینکه یک وب سایت آموزشی را به یک شاهکار تبدیل کنید، باید چند اصل مهم در طراحی برجسته را در نظر بگیرید.

به سلسله مراتب اطلاعات وب سایت توجه کنید

بهترین طراحی سایت آموزشی آنلاین دانشگاهی، طراحی است که به سلسله مراتب اطلاعات وب سایت توجه کند. اگر مؤسسه آموزشی اطلاعات ساختاری برای وب سایت و سیستم فیلترینگ خود داشته باشد، احتمالاً روند آموزشی یکسان خواهد بود: ساختارمند و برنامه ریزی شده. هنگام ایجاد یک وب سایت آموزشی، مطمئن شوید که تمام بخش های مهم از صفحه اصلی قابل دسترسی هستند.

از مطالب مرتبط و جذاب استفاده کنید

وب سایت های آموزشی عالی، بسترهای مناسبی برای میزبانی محتوای دیداری و صوتی هستند. بسیاری از مردم مواد بصری را به متون سنتی ترجیح می دهند. راهنماها، آموزش ها و سخنرانی های مفید را برای تعامل با دانش آموزان بارگذاری کنید. علاوه بر این، می توانید از سایت خود به عنوان یک کتابخانه استفاده کنید، جایی که مطالب درسی، فهرست های مطالعه را در اختیار دانش آموزان قرار می دهید و حتی از طریق انجمن های داخلی با آنها ارتباط برقرار می کنید. همچنین، ویدیوهای جذابی بسازید که به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی ضربه می زنند تا پیام را دریافت کنند.

وب سایت آموزشی باید انعطاف پذیر باشد

به عبارت دیگر، وب سایت خود را چابک کنید. روندها به سرعت تغییر می کنند، بنابراین آزمایش و بهینه سازی مداوم لازم است تا بفهمیم کدام چیدمان اطلاعات برای درگیر نگه داشتن مخاطب بهتر عمل می کند. همچنین، ممکن است ایده خوبی باشد که مطالبی را در صفحاتی که مخصوصاً برای این مواد طراحی شده اند نشان دهید.

ارائه خدمات آژانس جاب تیم پس از طراحی سایت آموزشی آنلاین

آژانس جاب تیم یک سری خدمات را بعد از طراحی سایت برای تمامی کارفرمایان در نظر گرفته است که این خدمات میتواند شامل موارد زیر باشد:

 • ارائه هاست و دامنه مناسب یک ساله
 • تضمین عملکرد صحیح کلیه‌ی امکانات سایت تا یک سال
 • سئوی سایت برای افزایش ترافیک
 • ارائه فیلم آموزشی برای نحوه استفاده از سایت

طراحی سایت آموزشی آنلاین در جهت ارائه یک دست محتوای آموزشی برای کاربران بسیار سودمند میباشد. طراحی سایت‌ در آژانس جاب تیم با توجه به امکانات و زبان برنامه نویسی زمانی تقریبا سه تا شش هفته را شامل میشود. این زمان با استفاده از ورد پرس و شرایط ویژه شما به کمتر از یک هفته نیز میرسد. برای آگاهی بیشتر درباره خدمات و نحوه کار جاب تیم با شماره‌های 09308297906 و 09357669329 تماس گرفته یا از طریق ایمیل info[at]jobteam.ir اطلاعات لازم را بدست آورید. جاب تیم در تمامی مراحل از طراحی و ایده اصلی گرفته تا پیاده سازی در کنار شما خواهد ماند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *