در عصر دیجیتال امروزی، صرف نظر از حوزه کسب و کار شما، حضور قوی آنلاین می تواند مهمترین نقطه فروش شما باشد. و زمانی که صنعت شما به جذابیت بصری توجه دارد، حضور آنلاین برای انتقال سبک طراحی شما و جذب مشتریان جدید اهمیت بیشتری پیدا می کند.

طراحی داخلی یکی از این زمینه هاست که با پوشه ها و نمونه های نمونه کار پر شده است. طراحی سایت دکوراسیون داخلی به نیروی محرکه ای برای دسترسی به مخاطبان گسترده تر و ایجاد فتنه و دیده شدن بیشتر تبدیل شده اند. ارائه بصری جذاب از دید شما یکی دیگر از مزایای داشتن یک وب سایت طراحی دکوراسیون داخلی است.

 

چگونه یک طراحی  سایت دکوراسیون داخلی راه اندازی کنیم؟

5 چیزی که وب سایت طراحی دکوراسیون داخلی شما باید داشته باشد

اگر به این فکر می کنید که چگونه یک نمونه کار آنلاین برای طراحان داخلی ایجاد کنید ، به جای درستی آمده اید. ما اینجا هستیم تا به شما راهنمایی های گام به گام در مورد آن بدهیم.

 1. نمونه کارها

یک نمونه کار خلاقانه و منحصر به فرد یک امتیاز مثبت مشخص برای هر طراح داخلی است تا تجربیات و مهارت های خود را به رخ بکشد. شما باید یک نمونه کار طراحی داخلی در وب سایت خود داشته باشید که دیدگاه شما را نسبت به هنر طراحی داخلی مشخص کند. شما باید پروژه هایی را که احساس می کردید به آنها متصل شده اید و به زیبایی به حیات خود ادامه داده اید، بگنجانید.

کار شما به خوبی در مورد انتخاب، حس و روش کار شما صحبت می کند، و این برای تأثیرگذاری بر مشتریان احتمالی کافی است تا شما را به عنوان دکوراتور داخلی خود در نظر بگیرند.

 

 1. محتوای وبلاگ

محتوای وبلاگ وب سایت طراحی دکوراسیون داخلی شما جایی است که ذهنیت و خلاقیت خود را در کلمات بیان می کنید. وبلاگ باید بیانی از زیبایی شناسی شما باشد و به فرآیند فکر شما اوج می دهد. لزوماً نباید با جزئیات زیاد و پر از هر کاری که می توانید انجام دهید باشد.

شما باید تعادل کاملی بین هویت خود و هویت برند خود پیدا کنید. مشتری باید بتواند بفهمد که چه چیزی می توانید به او پیشنهاد دهید و چگونه می توانید دیدگاه او را زنده کنید.

 

 1. گالری

گالری شما موز شماست. این جایی است که می توانید طیف وسیعی از کارها، ایده های منحصر به فرد و طرح های شگفت انگیز خود را به نمایش بگذارید. این یک کاتالوگ از طراح داخلی در شما است. یک گالری جذاب و در عین حال ساده می تواند برای وب سایت و برند شما معجزه کند.

هر چیزی که در گالری خود آپلود می کنید باید با آنچه می خواهید برای مشتری خود به تصویر بکشید همگام باشد. وضوح فکر بسیار مهم است و باید از طریق وب سایت شما منتقل شود.

 

 1. صفحه اصلی

اولین برداشت آخرین است. این خط باید پایه و اساس صفحه اصلی شما باشد. صفحه اصلی اولین چیزی است که مشتریان هنگام ورود به وب سایت شما می بینند و شما نمی خواهید با آن اشتباه کنید. اینجا جایی است که توجه آنها را جلب می کند و آنها تصمیم می گیرند که آیا می خواهند در صفحات دیگر جستجو کنند یا خیر.

یک صفحه اصلی باید مملو از جزئیات و در عین حال ساده باشد. طرح های رنگی، تصاویر، فونت، لحن وهر عنصری بر تفکر ناخودآگاه مشتری تأثیر می گذارد. صفحه باید بدون بهم ریختگی، دعوت کننده و برای چشمان دلپذیر باشد.

 

 1. ایمیل انتخاب کردن و صفحه تماس

صفحه “تماس با ما” به مشتریان شما کمک می کند تا با یک کلیک ساده به شما دسترسی پیدا کنند. همراه با اطلاعات تماس، یک گزینه انتخاب ایمیل، مشتریان شما را از خدمات شما به روز نگه می دارد. هر بازدید کننده یک مشتری بالقوه است، اگر نه امروز، شاید در آینده. ارائه یک خبرنامه منظم به مشتریان به آنها کمک می کند تا ایده بهتری از کار شما و پتانسیل شما به عنوان یک متخصص در این زمینه پیدا کنند.

 

 

15 فاکتوری که هنگام ایجاد و راه اندازی یک طراحی سایت دکوراسیون داخلی باید در نظر بگیرید:

 1. طراحی سایت

طراحی پایه و اساس یک طراحی سایت دکوراسیون داخلی است. برندی که تماماً در مورد طراحی است، باید سایتی داشته باشد که عدالت را در این حرفه رعایت کند. لحظه‌ای که شخصی وارد وب‌سایت شما می‌شود، همه چیزهایی که می‌بیند بر تصمیم‌گیری او در مورد شرط‌بندی یا عدم شرط‌بندی روی شما تأثیر می‌گذارد.

طرح‌بندی وب‌سایت به بازدیدکننده کمک می‌کند هر آنچه را که به دنبال آن است پیدا کند. طرح و قالب های مورد استفاده در طراحی باید ساده و در عین حال جذاب باشد. منوهای آسان برای یافتن، ترکیب رنگ های مناسب، و طرح های مینیمال و در عین حال تاثیرگذار به دریافت پاسخ بهتر وب سایت شما کمک می کند.

 

 1. جوستجو راحت

گوگل یا موتورهای جستجو با چه دقتی می توانند به وب سایت شما دسترسی داشته باشند بدون اینکه با یک لینک شکسته مواجه شوند. ایجاد سایتی با قابلیت خزیدن بهینه برای دید بهتر ضروری است. نمایش بالاتر در رتبه بندی های جستجو یک امتیاز مثبت بزرگ برای هر برندی است. منجر به تعداد کلیک ها و بازدیدهای بیشتری می شود که منجر به افزایش ترافیک و مشتریان می شود.

تقویت لینک های داخلی، جلوگیری از سرقت ادبی و تکراری محتوا، به روز رسانی منظم محتوا و سرعت بخشیدن به زمان آپلود از جمله عواملی هستند که می توانند به شما در بهبود کار کمک کنند.

 

 1. محتوا

محتوای شما چیزی است که شما را به عنوان یک طراح دکوراسیون داخلی تعریف می کند. محتوایی که به بازدیدکنندگان خود ارائه می‌دهید تعیین می‌کند که برند شما چگونه است. هویت شما را در ذهن خواننده ایجاد می کند و دید شما را به آنها نشان می دهد. محتوای سایت شما باید بهترین محتوایی باشد که ارائه می دهید.

نیازی نیست که بسیار پیچیده یا عظیم باشد. محتوای شما باید به بازدیدکننده اجباری بدهد که با شما تماس بگیرد. بهترین راه برای انجام این کار این است که محتوای خود را به شکلی جذاب ارائه دهید تا اثری ماندگار بر جای بگذارید. تصاویر جذاب بصری، موضوعی که کل وب سایت را به هم پیوند می دهد، لحنی حرفه ای و در عین حال گرم و تعاملی، و وضوح در ارتباطات، برخی از راه هایی هستند که می توانید استراتژی محتوای شما را تقویت کنید.

 

 1. استراتژی روابط عمومی

راه اندازی یک وب سایت جدید شما را آنلاین می کند. اما کلید ایجاد یک حضور آنلاین خوب، تبلیغات است. با پیوستن همه به رسانه های اجتماعی، پلتفرم های محبوب می توانند بهترین ابزار شما برای جمع آوری ترافیک و پاسخ باشند. تبلیغ وب سایت برند شما در رسانه های اجتماعی بازدیدکنندگان بیشتری را به همراه خواهد داشت و به ساخت برند کمک می کند .

حضور فعال در رسانه های اجتماعی، تبلیغات جذاب و یک استراتژی خوب برنامه ریزی شده می تواند به جذب بیشتر مخاطبان هدف کمک کند.

 

 1. تبلیغات شخص ثالث

طراحی سایت دکوراسیون داخلی باید واضح و مینیمال باشد. تبلیغات شخص ثالث این روزها برای هر وب سایتی عادی است. آنها ممکن است مقداری درآمد داشته باشند، اما وجود تبلیغات در وب سایت شما می تواند زیبایی شما را خراب کند. ممکن است حواس مشتری شما را از چیزی که به دنبالش هستند منحرف کند.

بنابراین، گزینه ایده آل این است که از میزبانی تبلیغات شخص ثالث در وب سایت خود دوری کنید، زیرا تلاش های شما برای طراحی یک وب سایت جذاب می تواند از بین برود.

 

 1. سئو

بهینه سازی موتور جستجو بهترین گزینه برای افزایش دسترسی سایت شماست. استفاده از کلمات کلیدی مناسب سئو سایت شما را در رتبه بندی جستجو بالاتر می برد. اگر سایت شما برای کلمات کلیدی محبوب، بک لینک ها و متا تگ ها بهینه شده باشد، مشتریان شما را مستقیماً به وب سایت شما هدایت می کند.

 

 1. صفحه درباره ما

صفحه درباره مانند مصاحبه با خودتان و چیزهایی است که می خواهید دنیا درباره شما بداند. این به مشتری کمک می کند تا بداند با چه کسی کار می کند و به یک ارتباط شخصی کمک می کند.

در مورد خودتان و برندتان بیان کنید تا مشتریان بالقوه بتوانند با کمی اطلاعات در مورد اینکه با چه کسی سروکار دارند با شما تماس بگیرند. در حالی که باید در مورد نقاط عطف حرفه ای خود صحبت کنید، می توانید چند جمله در مورد خودتان، سرگرمی ها و اشتیاق خود اضافه کنید تا مشتریان کمی از شخصیت شما مطلع شوند.

 

 1. گواهینامه ها

داشتن نظرات مشتریان قبلی در سایت شما به القای اعتماد در مشتریان احتمالی شما کمک می کند. این گواهی برتری و حرفه ای بودن شماست که در ساخت برند شما بسیار موثر است.

 

 

 1. فونت ها و رنگ ها

استفاده از فونت ها ممکن است جنبه ای جزئی از وب سایت شما به نظر برسد، اما در شکل دادن به تصویر برند در ذهن مشتریان شما بسیار مهم است. استفاده از فونت‌های خوانا همراه با رنگ‌هایی که با لحن برند شما مطابقت دارند، به شما کمک می‌کنند تا بهترین‌ها را در وب‌سایت خود نشان دهید.

طرح‌های رنگی که با طرح‌ها و محتوای کلی شما مطابقت دارند، وب‌سایت شما را به منظره‌ای ارزشمند در میان رقبا تبدیل می‌کند.

 

 

 1. الگوها

هنگام ایجاد طراحی سایت دکوراسیون ، سازندگان وب سایت قالب هایی را برای ایجاد آسان تر ارائه می دهند. قالب های وب سایت طرح هایی از پیش ساخته شده توسط توسعه دهندگان سایت هستند که به افراد کمک می کنند وب سایت های خود را به راحتی و بدون دردسر کدنویسی ایجاد کنند.

 

 1. نمونه کار طراحی داخلی

قبل از اینکه شروع به ایجاد وب سایت خود کنید، باید مطمئن شوید که یک نمونه کار دارید که کار و ایده های شما را به طور مناسب تجسم می کند. ایجاد یک نمونه کار طراحی داخلی یک کار دلهره آور است اما در عصر دیجیتال امروزی بسیار آسان تر است. کار خود را متنوع کنید و برخی از بهترین کارهای خود را به نمایش بگذارید. بیننده را از طریق تصاویر و محتوای داستان مانند درگیر کنید.

 

 1. عملکرد

تا به حال به وب سایتی برخورد کرده اید که آنقدر با تصاویر، متن و آیکون ها سنگین باشد که گیج شوید و ندانید چه کار کنید؟ ما می توانیم تضمین کنیم که تجربه خوبی نیست. به همین دلیل است که به عنوان یک برند، مطمئن شوید که وب سایت شما به راحتی قابل پیمایش است.

قرار دادن عناصر مختلف، نمایشگر بصری و دکمه‌های فراخوان برخی از مهم‌ترین جنبه‌های نمایش سایت شما هستند. با شفافیت از مشتری خود استقبال کنید.

 

 

 1. حضور در رسانه های اجتماعی

حضور در رسانه های اجتماعی این روزها برای هر کسب و کاری، بزرگ یا کوچک، عادی است. در حالی که در حال ایجاد یک وب سایت دکوراسیون داخلی هستید، یک حضور قوی در رسانه های اجتماعی نیز ایجاد کنید. اگر فالوورها یا ارتباطات بیشتری داشته باشید، ساختن برند خود و هدایت ترافیک به وب سایت خود آسان تر خواهید بود.

ترافیک از پلتفرم های رسانه های اجتماعی می تواند در کمترین زمان به یک تجارت سودآور تبدیل شود. به یاد داشته باشید، برای ایجاد حضور آنلاین برند خود در رسانه های اجتماعی هرگز دیر نیست.

 

 

 1. قیمت گذاری

در ارائه خدمات طراحی داخلی، ما توافق می کنیم که هزینه از پروژه ای به پروژه دیگر متفاوت باشد. می‌توانید دکمه‌های «تماس با ما» و «تماس برای اقدام» را در وب‌سایت داشته باشید تا مشتریان بتوانند برای هزینه مستقیماً با شما در تماس باشند. به این ترتیب، می توانید تماس شخصی با مشتری ایجاد کنید و در عین حال نرخ های خود را منحصر به فرد نگه دارید.

 

 

 1. شناسایی مخاطبان هدف

مهمترین بخش ایجاد یک وب سایت شناسایی مخاطبان هدف شماست. می خواهید با چه افرادی کار کنید؟ چه دسته ای از طراحی و تغییر را می توانید ارائه دهید؟ محدوده قیمت خدمات شما چقدر است؟ همه این سوالات باید در نظر گرفته شود تا نتیجه گیری شود که مخاطبان هدف شما چه کسانی خواهند بود.

پس از شناسایی مخاطبان هدف خود، می توانید به راحتی تصمیم بگیرید که چگونه تجارت طراحی داخلی خود را به مشتریان خود معرفی کنید.

 

همانطور که به نظر می رسد دلهره آور است، ایجاد و راه اندازی وب سایت طراحی داخلی شما اگر به مراحل کوچک تقسیم شود، می تواند ساده شود. با کمک سازندگان وب سایت، طراحی نرم افزارهایی مانند Foyr و بیان واقعی خود، می توانید کار و برند خود را به بهترین نحو به تصویر بکشید.

 

اگر به فکر پیشرفت کسب و کار اینترنتی خودت هستی پیشنهاد میکنیم از صفحه خدمات طراحی سایت ما دیدن فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *