طراحی سایت یک اقدام تخصصی برای پیشرفت و برندسازی کسب و کارها در هر زمینه ای میباشد. پزشکی یکی از مشاغلی است که به صورت گسترده از طراحی سایت پزشکی بهره میگیرد. طراحی سایت پزشکی ویژگی‌ها و مزایای بسیاری هم برای پزشکان و هم برای کاربر و بیماران به وجود می‌آورد.

طراحی سایت به شما امکان ارتباط آنلاین و 24 ساعته با مخاطبان‌تان را می دهد و با طراحی سایت برخی از محدودیت‌های فیزیکی و هزینه‌ها از بین می‌رود. امروزه مشاغل گوناگونی از این روش جدید برای افزایش فروش، ارائه خدمات و یا برندسازی استفاده میکنند. 

مشاوره طراحی سایت پزشکی

با توجه به پیشرفت فضای مجازی و سهولت دسترسی  عوامل به اینترنت همانطور که گفته شد بسیاری از مشاغل در حوزه های مختلف کاری برای بهبود و گسترش کسب و کار خود، طراحی سایت را برای ورود به عزصه اینترنت انتخاب کرده اند.

ار آن جایی که معمولا متقاضیان طراحی سایت پزشکی و سایر مشاغل تجربه و اطلاعات کافی در این مورد را نداشته بهتر است قبل از هر گونه اقدام و فعالیت در رابطه با طراحی سایت از یک جلسه مشاوره طراحی سایت استفاده نمایند.

توجه داشته باشید که مشاوره طراحی سایت پزشکی امری تخصصی بوده و باید بین کارفرما و یک فرد حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی سایت و کسب و کار های اینترنتی برگذار شود که معمولا جلسه مشاوره طراحی سایت به صورت تلفنی و حضوری بر گذار می شود.

آژانس جاب تیم با در اختیار گرفتن طراحان و تیم طراحی سایت حرفه ای و با تجربه می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای طراحی سایت باشد. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که جلسه مشاوره طراحی سایت پزشکی آژانس جاب تیم کاملا رایگان بوده و نیاز به پرداخت هیچ هزینه اضافه ای نمی باشد.

هزینه طراحی سایت پزشکی

برای آگاهی از هزینه و قیمت طراحی سایت پزشکی با مشاوران طراحی سایت جاب تیم تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید. نرخ طراحی سایت با توجه به نیاز و امکانات مورد نظر شما متغیر است. مشاوران جاب تیم در کوتاه ترین زمان خواسته‌های شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و هزینه طراحی سایت را برآوردیابی میکنند. لازم به ذکر است برای طراحی اختصاصی سایت که امکانات بیشتری داشته و به جذب بیشتر مشتری می‌انجامد باید هزینه بالاتری پرداخت کرد، البته این هزینه‌ها با گذر زمان سود بشدت بالایی برای شما به وجود می‌آورند.

اهمیت طراحی سایت پزشکی

شغل پزشکی در همه کشورها از اهمیت بالایی برخوردار است. پزشکان امین جان مردم هستند. پزشکی شاخه‌های گوناگونی برای اشتغال دارد که هر کدام از آن‌ها نسبت به هم دارای تفاوت‌ها و ویژگی‌های گوناگونی هستند. طراحی سایت پزشکی با توجه به تخصص و رشته فعالیت هر پزشک به او در جذب کاربران جدید بسیار یاری میرساند.

با طراحی سایت پزشکی، کلینیک و مطب مجازی خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهید. این عمل سبب شده تا مخاطب شما به راحتی در هر لحظه از شبانه روز که نیاز به دریافت اطلاعات و یا نوبت‌دهی داشته باشد، بدون نیاز به منشی کارهای خود را به صورت آنلاین انجام دهد. با استفاده از طراحی سایت پزشکی، امکان ارائه مشخصات و تخصص پزشک در محدوده بزرگتر و برای جوامع بیشتری به وجود می‌آید. طراحی سایت سبب میشود تا افراد از نقاط گوناگون کشور با توجه به اعتمادسازی ایجاد شده در سایت، به سوی پزشک روانه شوند.

مزایای طراحی سایت پزشکی

علاوه بر مزایایی که طراحی سایت پزشکی برای کارفرما به وجود می‌آورد، امتیازات ویژه‌ای را نیز برای کاربران به همراه دارد. با استفاده از سایت پزشکی کاربر به راحتی میتواند به صورت آنلاین برای ویزیت شدن وقت بگیرد و از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری کند. برای نوبت‌ دهی به صورت حضوری بیماران باید زمان زیادی را صرف گرفتن وقت کرده و هزینه‌های بیشتری نسبت به نوبت‌دهی آنلاین بپردازند.

همچنین با اطلاعات موجود در مجلات پزشکی، مشاوره‌ها و تست‌های گوناگون در سایت اطلاعات کاربر بالا رفته و سبب اعتماد در او می‌شود. کاربر در هر لحظه از شبانه روز میتواند به سایت مورد نظر مراجعه کرده و برای سوالات و نیاز خود پاسخ مناسبی بیابد. همچنین سایت پزشکی به کاربران مشخصات مورد نیاز درباره داروهای مختلف را داده و آدرس داروخانه‌هایی که میتوانند دارو را از آنجا تهیه کنند مشخص میکند. همه‌ی این موارد باعث میشوند طراحی سایت برای کاربر و کارفرما مفید واقع شود.

امکانات طراحی سایت پزشکی

در طراحی سایت پزشکی برای رفع نیاز ها و آسایش بیشتر بیماران میتوان امکانات ویژه ای را ایجاد نمود که تعدادی از این امکانات به صورت زیر می باشد:

 • امکان جست و جو 

نوار جستوجو به کاربر امکان جستوجوی پزشک، تخصص و یا بیماری را می‌دهد. نوار جستوجو باعث سرعت در روند دریافت اطلاعات شده و کاربر را به سمت هدفی که مد نظر دارد راهنمایی میکند. فیلتر جستوجو به کاربر در یافتن پزشک یا متخصص مورد نظر با مشخص کردن موارد مختلفی همچون سابقه کار و حوزه تخصص یاری می‌رساند.

 • معرفی خدمات کلینیک و مرکز درمانی

بخش خدمات ارائه شده یکی از امکانات مهم در طراحی سایت پزشکی است. این بخش به معرفی خدمات گوناگون همچون مشاوره آنلاین، تست روانشناسی و حتی تماس ویدیویی با پزشک میپردازد. کاربران با توجه به نیاز خود به راحتی به قسمت مورد نظر مراجعه کرده و از خدمات گوناگون استفاده میکنند. این ویژگی در طراحی سایت پزشکی از سردرگمی مخاطبان جلوگیری میکند.

 • امکان مشاوره آنلاین

مشاوره‌ی آنلاین با افراد متخصص در حوزه‌های پزشکی مختلف یکی از امکانات مهم در سایت پزشکی است. امروزه اکثر فعالیت‌ها و نیاز کاربران به صورت مجازی رفع میشود. همچنین ممکن است بیمارستان و متخصص مورد نظر در شهر دیگری باشد و بیمار توانایی مراجعه به آنجا را نداشته باشد. مشاوره به صورت متنی و تصویری به سرعت نیاز بیمار را رفع کرده و اطلاعات لازم را به او میدهد.

 • ایجاد مجلات سلامت و پزشکی

مجله سلامت یکی از بخش‌های مهم در طراحی سایت پزشکی است. این بخش به آموزش و آگاهی مخاطب می‌پردازد و نکات مختلفی در زمینه سلامتی به کاربران ارائه میدهد. حتی ممکن است سوالات مخاطب را شناسایی کرده و به آن پاسخ واضح و کاملی دهد.

 • امکان ثبت نظرات

بخش نظرات در سایت پزشکی به شناسایی و رفع نیاز کاربران کمک میکند. با استفاده از این ویژگی میتوان پیشنهادات و خواسته‌های بیمار یا کاربر را درک کرد و آن را برای پیشرفت بیشتر در سایت مورد استفاده قرار داد.

 • امکان نوبت دهی آنلاین

یکی از قسمت‌های پراهمیت در طراحی سایت پزشکی نوبت دهی آنلاین است. این قسمت سبب جلوگیری از صرف هزینه و وقت بیمار و همچنین پزشک میشود. با این ویژگی کاربر به راحتی و به صورت آنلاین نوبت خود را از سایت تهیه کرده و به پزشک مراجعه میکند. همچنین نوبت دهی سبب جلوگیری از شلوغی و تراکم جمعیت در مطب یا بیمارستان میشود.

 • ثبت موقعیت مکانی

بهره مندی از گوگل مپ برای دسترسی به آدرس پزشک و یا بیمارستان مدنظر بدون نیاز به اپلیکیشن‌های جانبی یکی از قابلیت‌های مهم در طراحی سایت پزشکی میباشد.

 • ایجاد قسمتی برای بیوگرافی و معرفی پزشکان و تخصص آن‌ها
 • درج سوابق و مدارک پزشکی بیماران

امکانات ویژه آژانس جاب تیم در طراحی سایت پزشکی

تیم تخصصی جاب تیم با متخصصان خود در طراحی سایت پزشکی علاوه بر امکانات اولیه موجود در سایت، امکانات ویژه‌ای در اختیار شما قرار خواهد داد. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • طراحی سایت پزشکی به درخواست کارفرما کمتر از زمان یک هفته با تمام امکانات
 • پشتیبانی یک ساله از سایت و مشکلات
 • مشاوره رایگان جهت بررسی و آگاهی از نحوه طراحی سایت
 • ارائه هاست و دامنه یک ساله برای سایت
 • تولید محتوای اولیه برای سایت

مراحل طراحی سایت پزشکی

 • در مرحله نخست می‌بایست با مشاوران جاب تیم در زمینه طراحی سایت به صورت رایگان تماس بگیرید و نیازها، درخواست و امکانات مورد نظر خود را با آن‌ها در میان بگذارید.
 • در مرحله دوم تیم طراحی سایت پزشکی جاب تیم به بررسی درخواست شما میپردازند
 • در مرحله سوم نسخه اولیه سایت طراحی میشود که نیاز به تایید شما دارد
 • پس از تایید نسخه اولیه، برنامه نویسی و طراحی سایت آغاز میشود.
 • در مرحله پنجم نیاز است شما مجددا مراحل کار را چک و تایید کنید.
 • پس از آن اطلاعات اولیه سایت باگذاری میشود
 • در مرحله آخر پس از چک و تایید نهایی، سایت در اختیار کاربران قرار گرفته و آماده به سئو یا گوگل ادز می‌باشد.

امروزه با افزایش رشد و اشباع شدن بازار کار در برخی از مشاغل استفاده از طراحی سایت در دیده شدن و جذب مشتری بسیار موثر است. اکثر بیمارستان‌ها و پزشکان امروزه برای معرفی و بهبود روند کاری خود از طراحی سایت پزشکی بهره میگیرند. معرفی بیمارستان یا تخصص یک پزشک نیاز به ابزار نو و کارآمد دارد، با استفاده از روش‌های سنتی فقط محدوده جغرافیای خاصی شما را شناسایی می کنند و در جامعه بزرگتر شناخته نخواهید شد. اما طراحی سایت امکان دیده شدن در محدوده‌های وسیع تری را برای شما به ارمغان می‌آورد.

چه مواردی یک سایت پزشکی را ارتقا می‌دهد؟

سایت پزشکی باید با توجه به حیطه کاری مطالب مورد نیاز کاربران را به صورت واضح و کارا در اختیار آنان قرار دهد. همچنین باید به راحتی قابل پیمایش بوده و باعث سردرگمی مخاطبان نگردد.

اقدامات مهم در طراحی سایت پزشکی چیست؟

انتخاب CMS مناسب، ریسپانسیو بودن سایت، ایجاد محتوای ارزشمند و یونیک، تصاویر با کیفیت و بهبود سرعت سایت از عوامل مهمی در طراحی سایت میباشند.

محتوای سایت پزشکی باید به چه صورت باشد؟

محتوا میتواند به صورت متن، عکس و یا حتی ویدیو باشد. مقاله‌های علمی و یا اطلاعات عمومی در زمینه پزشکی میتوانند در طراحی سایت پزشکی مفید واقع شوند. از بیوگرافی و خدمات پزشکان در تولید محتوا نیز نباید غافل شد. شما میتوانید برای تهیه‌ی محتوای سایت پزشکی خود به جاب تیم مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *