طراحی سایت مبلمان

 

امروزه مردم به دنبال خرید هر نوع کالایی در فضای آنلاین هستند و خرید مبلمان نیز به شدت افزایش داشته، اگر شما هم قصد دارید تا در این بازار پر سود سهمی داشته باشد راحتترین راه اقدام به طراحی سایت مبلمان است.

مردم به طور فزاینده ای لباس، غذا، اسباب بازی و حتی مبلمان را به صورت آنلاین خریداری می کنند. مردم عادت داشتند مبلمانی مانند مبل یا تخت را صرفاً پس از دیدن و لمس آن بخرند. شما می خواهید قبل از خرید محصول را “آزمایش” کنید. هنگام خرید تخت به احتمال زیاد می خواهید روی آن دراز بکشید. وقتی مبل می خرید، روی آن می نشینید. مثل بردن ماشین برای تست رانندگی است.

ما این روزها تقریبا همه چیز را آنلاین انجام می دهیم، از جمله خرید. در نتیجه، هرگز لحظه ای بهتر برای حضور در تجارت الکترونیک وجود نداشته است.

مطمئنا مشتریانی وجود دارند که به دنبال مبلمان خاص هستند، اما شما یک ارتباط کلیدی بین شما و این خریدها ندارید. این پیوند یک وب سایت خوب طراحی شده است که به خریداران علاقه مند اجازه می دهد تا به راحتی شما را پیدا کنند و ببینند چه چیزی برای ارائه دارید. طراحی سایت مبلمان باید به فروش اقلام کمک کند یا مدل های موجود را بدون اینکه مانعی برای دیگران ایجاد کند، به طور دقیق به تصویر بکشد. علاوه بر این، طراحی سایت مبلمان دشوارتر است.

همه چیز در مورد الهام و اختراع است. بسیاری از وب‌سایت‌های فروشگاه مبلمان شلوغ هستند، مرور آن‌ها دشوار است و اغلب فاقد ابزارهای تبدیل یا فراخوان‌هایی هستند که خریداران را برای ماندن در سایت، انجام تحقیقات و در نهایت خرید جذب می‌کند.

هر وب سایتی باید با در نظر گرفتن نیازهای مخاطب هدف ایجاد شود تا نرخ تبدیل بالایی داشته باشد. درک پیچیدگی ها یا جزئیات تجارت الکترونیک مبلمان و چگونگی جذب مصرف کنندگان در این زمینه خاص برای به دست آوردن فروش بسیار مهم است.

چگونه می توانید یک سایت مبلمان ایجاد کنید که اقلامی از قفسه های مجازی شما خارج می شوند؟ در اینجا چند نکته طراحی سایت مبلمان وجود دارد که به تبدیل بازدیدکنندگان به فروش کمک می کند.

هزینه طراحی سایت مبلمان

برای برآورد هزینه طراحی سایت مبلمان حتما باید خواسته های کارفرما در نظر گرفته شود، یکسری از امکانات اولیه در هر سایت فروشگاهی و خدماتی وجود دارد و بدون به درخواست کارفرما در طراحی سایت وجود دارد، اما حتما توجه داشته باشید که برخی از امکانات باید به درخواست خود کارفرما باشد، برخی از آپشن هایی که می تواند کارفرما برای طراحی سایت مبلمان درخواست کند:

  • امکان تغییر عکس با انتخاب رنگ بندی
  • امکان انتخاب ویژگی های بیشتر از رنگ و نوع چوب از سمت کاربر
  • فرم درخواست ساخت مبل از سمت کاربر
  • امکان ساخت پنل چند فروشندگی
  • نمایش 3 بعدی محصول برای درک بهتر کاربر
  • امکان ساخت ست با محصولات مرتبط
  • و……

کاربرد طراحی سایت مبلمان

بی شک هر کسب و کاری قصد پیشرفت و افزایش درآمد را دارد، اما در برخی از حوزه ها مثل مبلمان تبیلغات سنتی و میدانی کارایی قبل را ندارد و اکثر کاربران و مشتریان بیشتر علاقه دارند مدل های مختلف مبلمان را که یک مغازه یا دفتر فروش ارائه می دهد ببینند و برخی در آخر قبل از خرید برای تایید مبلمان از نزدیک لمس کنند. در بسیاری از مواقع نیز کاربران بدون مشاهده و لمس فیزیکی محصول اقدام به خرید آن می کنند.

طراحی سایت مبلمان می تواند شما کسب و کار شما را رشد دهد و همچنین شما با راه اندازی یک وب سایت می توانید بدون محدودیت های جغرافیایی و زمانی در هر ساعت از شبانه روز اقدام به فروش کمحصولات خود کنید، یکی از مهمترین ویژگی های سایت مبلمان فضای نامحدود برای نمایش محصولات شما هست، شما حتی می توانید محصولاتی که آماده ندارید را به نمایش بگزارید و به فروش برسانید.

همچنین شما با یک سایت مبلمان حرفه ای تا حد زیادی از حسابدار و حسابرسی راحت خواهید شد.بی شک طراحی سایت مبلمان یکی از بهترین راه ها و پرسودترین

مراحل طراحی سایت مبلمان

ناوبری: ستون فقرات یک فروشگاه تجارت الکترونیک مبلمان

یک نوار ناوبری متمرکز بر UX (تجربه کاربر) ایجاد کنید که بر اساس دسته بندی هایی مانند اتاق نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب و اداری وغیره گروه بندی شده است.

از یک منوی کشویی برای نمایش زیرمجموعه های محصولاتی که در هر دسته اصلی قرار می گیرند، مانند مبل ها، میزهای قهوه خوری و غیره استفاده کنید. وقتی صحبت از ناوبری به میان می آید، اختراع مجدد چرخ ایده خوبی نیست.

اگر می‌خواهید محصول خاصی را تبلیغ کنید که می‌دانید فروش بیشتری نسبت به سایرین دارد، از اسلایدر وب‌سایت استفاده کنید.

دیدگاه مشتریان خود را در نظر بگیرید. یک UI (رابط کاربری) و استراتژی طراحی UX ایجاد کنید. شما می توانید ترافیک سایت را افزایش دهید، بازدیدکنندگان را به خرید تبدیل کنید و با خیره کردن بازدیدکنندگان با طراحی UI/UX قوی، کسب و کار تکراری بیشتری ایجاد کنید.

1. کارها را ساده نگه دارید

مهمترین توصیه طراحی سایت مبلمان این است که همه چیز را ساده نگه دارید. برخی از طراحان وب سایت تلاش می کنند تا یک طراحی متمایز و جذاب را به شیوه ای غیر معمول تولید کنند.

آنها تمایل دارند تا سایت را با ویژگی هایی مانند چت، ده ها صفحه با آمار یا اطلاعات غیرضروری مختلف و راه حل های دیگری که برای جایگاه فعلی قابل بحث است، سنگین کنند. وقتی اطلاعات زیادی وجود دارد، خریدن چیزی دشوار است. در نتیجه، بارگذاری بیش از حد طرح‌بندی‌های طراحی وب برای مشاغل مبلمان به یک گزینه مرگبار تبدیل می‌شود.

2. برندسازی را در اولویت قرار دهید

هنگام در نظر گرفتن خرید آنلاین، مردم ترجیح می دهند از شرکت های معروف خرید کنند تا سایت های ناشناس که به نظر می رسد حقه ای برای سرقت اطلاعات کارت اعتباری آنها باشد. اگر می‌خواهید اعتماد لازم برای فروش واقعی را با شرکت تجارت الکترونیک خود ایجاد کنید، باید توجه جدی به برند خود داشته باشید.

نام تجاری شما مانند DNA تجارت الکترونیک شماست. این نشان دهنده این است که شما به عنوان یک شرکت چه کسی هستید، چه چیزی را مطرح می کنید و چگونه از رقبای خود متفاوت هستید و برای ارتباط با مخاطبان و ایجاد فروش بسیار مهم است.

3. از تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید

هیچ کس قرار نیست چیزی بخرد که ندیده باشد. اگر می‌خواهید مشتریان اقلام شما را بخرند، باید با عکس‌های محصول با کیفیت به آنها نشان دهید که چه چیزی به دست می‌آورند.

داشتن عکس های عالی از همه اقلام شما (و تصاویر محصولات شما از منظرهای متعدد) راه طولانی را در ایجاد اعتماد و اعتماد در مصرف کنندگان شما می گذارد. اگر متقاعد شوند که می دانند چه کار می کنند، تمایل بیشتری به خرید دارند.

با این حال، اگر هیچ عکسی از کالاهایی که می‌خواهند بخرند وجود نداشته باشد (یا فقط یک تصویر واحد و با کیفیت پایین)، آن‌ها برای خرید تردید بیشتری خواهند داشت و در نتیجه تبدیل‌های شما متضرر خواهند شد.

4. فرصت های سفارشی سازی

مفهوم “زیبایی” بسیار ذهنی است. با این حال، وقتی صحبت از طراحی آنلاین می‌شود، «ظاهر خوب» معمولاً به یک چیدمان کاربرپسند، تایپوگرافی و نماد نگاری جذاب از نظر زیبایی شناختی ، تصاویر واضح و سایر جنبه‌های طراحی در محل اشاره دارد که فروشگاه شما را از رقبا متمایز می‌کند.

اگر وب‌سایت تجارت الکترونیک شما قابلیت سفارشی‌سازی و قالب‌های آماده برای استفاده جذاب را نداشته باشد، مجبور می‌شوید در قالبی مانند بسیاری از کسب‌وکارهای دیگر قرار بگیرید، بدون فضایی برای نشان دادن اینکه چگونه برند شما متمایز است.

5. ارائه محتوای معنادار

از آنجا که این یک شرکت مبلمان آنلاین است، هدف اصلی آن فروش هر چه سریعتر و آسان مبلمان است. برای انجام این کار، نحوه ساختار بندی مطالب در وب سایت خود را در نظر بگیرید. سعی کنید محل قرار دادن وسایل خود را برای سهولت در استفاده بیابید. این یکی دیگر از ویژگی های کاربر پسند است.

شرایطی را ایجاد کنید که مشتری تجربه خرید بدی نداشته باشد. اگر کاربر بتواند تمام اطلاعات مورد نیاز را با چند کلیک به دست آورد، فروش بیشتری خواهید داشت. چنین استراتژی به سود خرده فروشی است.

6. توضیحات محصول با بیشترین جزئیات ممکن

رنگ، اندازه و وزن مبلمان، مواد مورد استفاده، نام مدل، استفاده از مبلمان، زمان تحویل، محل مبدا و ضمانت مورد نیاز است. تصاویر محصول با کیفیت بالا با زوم و چشم انداز 360 درجه. هنگام خرید اقلام ملموس، ظاهر بصری بسیار مهم است.

پشتیبانی آنلاین را می توان از طریق چت زنده با فروشنده یا از طریق چت به دست آورد. حتی ممکن است با نشان دادن اقلام اصلی از فروشگاه خود از طریق چت ویدیویی زنده، خدمات ممتازتری ارائه دهید.

7. پرداخت مستقیم

اگر روش تسویه حساب شما برای شما دردسرساز باشد، مشتریان را ترک خواهند کرد. اگر می خواهید مشتریان از شما خرید کنند، باید تجربه خرید را تا حد امکان آسان، ساده و بدون دردسر کنید.

طراحی صفحه تسویه حساب تمیز، ساده و آسان برای پیمایش را حفظ کنید. به مشتریان خود اجازه دهید تا برای سایت شما ثبت نام کنند یا به عنوان مهمان چک کنند.

8. از هماهنگی رنگ اطمینان حاصل کنید

همه چیز با طرح رنگ مشخص می شود. این اغلب بخشی است که مردم بیشتر مطرح می کنند. از رنگ ها و رنگ های خنثی و غیر تهاجمی استفاده کنید.

توضیح ساده است: رنگ‌های بیش از حد روشن، اذیت کننده یا تحریک‌آمیز ممکن است توجه مشتری را از کالایی که می‌خواهید بفروشید منحرف کند. چنین نگرشی برای فرآیند فروش کلی مضر است.

همین مفهوم در مورد افکت ها، بافت ها و غیره نیز صدق می کند. ممکن است از آنها برای خلاقانه تر و منحصر به فرد کردن طراحی استفاده کنید، اما زیاده روی نکنید. اطمینان حاصل کنید که این جذابیت از بخش اصلی سایت کم نمی کند.

9. موبایل ریسپانسیو

از آنجایی که 46 درصد از خریداران کل فرآیند خرید خود (از تحقیق تا خرید) را روی گوشی‌های هوشمند انجام می‌دهند، اگر وب‌سایت شما سازگار با موبایل نباشد، فروش زیادی را از دست خواهد داد.

یک پلت فرم تجارت الکترونیک منعطف تضمین می کند که بازدیدکنندگان از همه انواع دستگاه ها بدون توجه به محدودیت های طراحی، از همان تجربه فوق العاده در محل لذت ببرند. شما می توانید کمی از دردسر خود را نجات دهید و فقط از یک قالب وردپرس برای کسب و کار کوچک برای مدیریت پاسخگویی استفاده کنید.

10. مانند یک بازدید کننده وب سایت فکر کنید

خود را یک بازدید کننده وب سایت در نظر بگیرید. اگر می خواهید طراحی سایت مبلمان شما با مخاطبان هدف شما ارتباط برقرار کند، باید مانند آنها فکر کنید.

در نهایت، مشتریان بالقوه شما از یک تجربه تجارت الکترونیک انتظار چند چیز دارند: سایتی که استفاده از آن آسان است، به خوبی طراحی شده است و فرآیند خرید را ساده و بدون دردسر می کند. و اگر می خواهید فروشگاه تجارت الکترونیک شما رونق بگیرد، باید چنین اقلامی را در اختیار آنها قرار دهید.

11. مدیریت مشتری

مشتریان باید بتوانند با استفاده از داشبورد در پورتال مشتریان تجارت الکترونیک، حساب های خود را ایجاد، دسترسی و مدیریت کنند. حساب‌های مشتری می‌توانند به افزایش خریدهای مکرر و در عین حال بهبود روابط با مشتری کمک کنند.

مشتریان می‌توانند با ایجاد حساب کاربری به سفارش‌های باز، سابقه سفارش، بررسی وضعیت تحویل، تغییر تاریخ تحویل، و ذخیره روش‌های پرداخت و ارسال دسترسی داشته باشند. این فرآیند تسویه حساب سریعتر را امکان پذیر می کند.

همیشه هنگام تصمیم گیری در مورد تغییراتی که در طراحی سایت مبلمان خود انجام دهید، مصرف کننده را در نظر داشته باشید. این پیشنهادات طراحی مبلمان هنگام ایجاد طراحی برای وب سایت های مبلمان جذاب مفید خواهند بود. ممکن است طراحی یک وب سایت تجارت الکترونیک، که باعث افزایش فروش شود،  دشوار باشد، اما اکنون که ایده های برتر طراحی وب برای تجارت الکترونیکی را یاد گرفته اید، همه چیزهایی را که برای ایجاد سایتی نیاز دارید که نه تنها عالی به نظر می رسد، بلکه تبدیل به آن می شود، خواهید داشت.

هدف شما ارائه ارزش منحصر به فرد به تجربه خرید آنها است و در عین حال به بازدیدکنندگان وب سایت یک تجربه نمایشگاه آنلاین مبلمان آنلاین فوق العاده ارائه می دهد که آنها را تشویق می کند تا شخصاً از شما بازدید کنند.

مشاوره طراحی سایت مبلمان

اگر شما هم قصد راه اندازی یک طراحی سایت مبلمان باید توجه داشته باشید که با نوع کسب و کار شما و وسعت آن باید یک سایت راه اندازی کنید، اگر شما یک کسب و کار کوچک دارید نیاز نیست سایت با مبالغ هنگفت راه اندازی کنید، یکی از ساده ترین راه برای تشخیص بهترین مدل سایت برای طراحی سایت مبلمان ارتباط با مشاوران متخصص آژانس دیجیتال مارکتینگ جاب تیم است.

 

اگر به فکر پیشرفت کسب و کار اینترنتی خودت هستی پیشنهاد میکنیم از صفحه خدمات طراحی سایت ما دیدن فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *