پشتیبانی لاراول

پشتیبانی لاراول یکی از خدمات اصلی در حوزه توسعه و مدیریت وب‌سایت‌های مبتنی بر laravel است که توسط متخصصین جاب تیم ارائه می‌شود. این خدمات شامل رفع اشکالات فنی، به‌روزرسانی‌های امنیتی، بهینه‌سازی‌های عملکردی، پشتیبانی از ماژول‌ها و افزونه‌های مورد استفاده، مانیتورینگ و نظارت بر عملکرد سایت و جلوگیری از وقوع خطاها می‌شود. با استفاده از خدمات پشتیبانی سایت لاراولی توسط متخصصین جاب تیم، می‌توانید از پایداری و عملکرد بهتر وبسایت خود لذت ببرید و به تمرکز بیشتر بر رقابت‌های بازار فکر کنید.

پشتیبانی لاراول توسط جاب تیم

نمونه کارها

نقشه راه

نقشه راه برای پشتیبانی سایت

سوالات متداول

چه نوع پشتیبانی برای سایت لاراولی ارائه می‌شود؟
 • پشتیبانی فنی برای رفع مشکلات و خطاهای سایت
 • مشاوره و راهنمایی در زمینه توسعه و ارتقای سایت
 • آموزش و ارائه مستندات مربوط به لاراول
هزینه پشتیبانی سایت لاراولی چقدر است؟

هزینه بر اساس تعهدات و نوع پشتیبانی و همچنین نیازهای خاص شما تعیین می‌شود.

چه نوع گارانتی برای پشتیبانی سایت لاراولی ارائه می‌شود؟

گارانتی ارائه شده به تعهدات و نوع پشتیبانی بستگی دارد.

آیا پشتیبانی سایت لاراولی شامل خدمات سئو و بهینه‌سازی موتور جستجو می‌شود؟

خیر. خدمات سئو و بهینه‌سازی موتور جستجو به طور جداگانه ارائه می‌شوند.

آیا می‌توانید برای سایت لاراولی من آموزش‌های خصوصی ارائه دهید؟

بله، ما می‌توانیم آموزش‌های خصوصی لاراول را به صورت آنلاین یا حضوری ارائه دهیم.

اگر سایت لاراولی داری می‌تونی خدمات پشتیبانی  رو به جاب تیم بسپاری!

مشاوره پشتیبانی لاراول توسط جاب تیم

خدمات پشتیبانی لاراول

خدمات پشتیبانی لاراول چطور و توسط چه کسی انجام می‌شود؟ هزینه پشتیبانی سایت لاراول چقدر است؟ بهترین شرکت پشتیبان سایت لاراولی کجاست؟ چرا سایت را باید از نظر لاراول پشتیبانی کنیم؟ در صورتی که چنین سوالاتی در ذهن شما شکل گرفته است توصیه می‌کنیم تا انتهای مسیر با ما همراه باشید تا به تمامی آن‌ها پاسخی واضح بدهیم.

خدمات پشتیبانی سایت لاراول توسط جاب تیم

چرا سایت های لاراولی نیاز به پشتیبانی دارند؟

لاراول به دلیل چهارچوب قدرتمند و قابل اعتمادی که دارد برای توسعه بخشیدن به وب سایت‌ها بسیار مناسب بوده و عملکرد فوق العاده‌ای از خود نشان می‌دهد. علاوه بر آن در وقت نیز صرفه جویی کرده و موجب می‌شود تا وب سایت در بهترین وضعیت خود قرار گیرد. بر این اساس در صورتی که برای بهبود سایت از این فریم ورک استفاده شود باید پشتیبانی سایت لاراول را نیز در نظر داشته باشید.

نگهداری از سایت بسیار مهم است در نتیجه اگر پشتیبانی از لاراول به درستی و توسط افراد متخصص در این زمینه انجام نشود ممکن است مشکلات مختلفی در سایت پیدا شوند در صورتی که با پشتیبانی تمامی ایرادات و مشکلات فنی به بهترین شکل برطرف شده و تغییرات مثبتی در وب سایت ایجاد خواهد شد. با تمامی این تفاسیر باید گفت که سایت‌های لاراولی به پشتیبانی نیاز دارند تا با قدرت به مسیر خود ادامه داده و شرایط برای پیشرفت کسب و کار را فراهم سازند.

پشتیبانی لاراول چگونه انجام می‌شود؟

پشتیبانی لاراول اصولا با هدف بروز نگه داشتن سایت و افزایش کارایی آن انجام می‌شود و به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که برخی از مهمترین آن‌ها شامل موارد زیر خواهند شد.

 • بروزرسانی نسخه وب سایت و بک آپ گرفتن دائمی از آن تا از اطلاعات نگه داری شود.
 • رفع خطاهای جزئی html و css که توسط متخصصین انجام شده و دائما چک می‌شود.
 • بهبود سرعت سایت به منظور جلب نظر مشتریان و کاربران حاضر در اینترنت
 • اطمینان حاصل کردن از طراحی تمامی صفحات وب سایت
 • تست سازگاری سایت با موتورهای جستجوی مختلف برای بهبود بخشیدن به سایت
 • نصف افزونه‌های مختلف و بروزرسانی دائم افزونه‌ها روی وب سایت
 • پشتیبانی 24 ساعته از وب سایت و برقراری ارتباط با کارفرما
 • بررسی قطعی سایت در صورت رخ دادن این مشکل و برطرف کردن آن
 • انتقال سایت در صورت نیاز به هاست جدید
 • نظارت بر امنیت وب سایت برای حفظ اطلاعات وب سایت

هزینه پشتیبانی سایت لاراول

هزینه پشتیبانی سایت لاراول با توجه به اینکه چه شرکتی را برای دریافت خدمات انتخاب می‌کنید متفاوت خواهد بود. بر این اساس باید بگوییم که برخی از شرکت‌ها نظیر جاب تیم خدمات مختلفی چون طراحی، پشتیبانی و سئو سایت لاراول را در پکیج‌های گوناگون در دسترس قرار داده‌اند تا تمامی کسب و کارها بتوانند با در نظر گرفتن نیاز خود از پشتیبان لاراول استفاده کنند. همچنین نکته مهمی که در این زمینه تاثیر گذار است این موضوع در نظر گرفته خواهد شد که سایت از چه نظر باید پشتیبانی شود.

بر این اساس کارشناسان در ابتدا آدرس سایت را از شما دریافت خواهند کرد و در مدت زمانی کوتاه وب سایت را تحت نظر قرار داده و تمامی پارامترهای موجود را تست می‌کنند تا مشکلات و باگ‌های احتمالی مشخص شود، سپس جلسه‌ای برگزار شده و طبق مشکلات سایت پکیجی را برایتان در نظر خواهند گرفت. در این زمینه بهتر است با شرکتی که سال‌هاست در این زمینه تجربه دارد همکاری کنید و قرارداد ببندید. کار با شخص اگرچه ممکن است هزینه کمتری داشته باشد اما ممکن است به مرور زمان موجب ایجاد مشکلات مختلف شود.

وظایف پشتیبان سایت لاراولی

پشتیبان برای اینکه بتواند سایت را در وضعیت مناسبی قرار داده و کارایی آن را ارتقا بخشد باید عملکرد مناسبی روی وب سایت نشان دهد. از وظایف پشتیبان باید به موارد زیر اشاره کنیم.

 • بروزرسانی قسمت‌های مختلف وب سایت
 • افزودن اطلاعات مختلف در سایت از جمله رمزهای عبور یا حساب کاربری
 • بالا بردن امنیت وب سایت با تکنیک‌های گوناگون
 • بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو با توجه به الگوریتم‌ها
 • اعمال تغییرات مورد نیاز روی سایت از نظر فنی
 • تجزیه و تحلیل اطلاعات برای ارتقای وب سایت

خدمات پشتیبانی لاراول در جاب تیم

در خدمات پشتیبانی لاراول در جاب تیم سایت بروزرسانی شده و همچنین اشکالاتی که در آن وجود دارد رفع خواهند شد. از جمله خدماتی که در جاب تیم برای پشتیبانی به شما ارائه می‌شود باید به موارد زیر اشاره کنیم.

 1. بروزرسانی نرم افزارهای سازنده به صورت اصولی انجام شده و همچنین کارشناسان تلاش خواهند کرد تا سایت را ارتقا بخشند تا در نظر کاربران و گوگل وضعیت مناسبی داشته باشد.
 2. افزایش سرعت نیز یکی از خدمات مهمی است که در جاب تیم انجام می‌شود که این موضوع به بهبود نتایج در گوگل نیز یاری خواهد رساند و در زمان ماندگاری کاربران نیز تاثیرات خود را اعمال خواهد کرد.
 3. در این نوع پشتیبانی اشکالاتی که در کدنویسی ایجاد شده توسط کارشناسان از بین خواهد رفت.
 4. در صورت نیاز به تولید محتوای سایت، این اقدام از سوی کارشناسان انجام شده و در سایت بارگذاری می‌شود.
 5. طراحی گرافیکی و ریدیزاین نیز از سمت متخصصین صورت گرفته تا سایت از نظر ظاهری نیز نظر کاربران را به خود جلب کند.

مزایای استفاده از خدمات پشتیبانی لاراول جاب تیم

همکاری با جاب تیم سبب می‌شود تا سایت در وضعیت استانداردی قرار گیرد و همچنین بتوانید نظر کاربران در اینترنت را به سوی سایت جلب کنید. از مزایای استفاده از خدمات پشتیبانی لاراول جاب تیم می‌توان به موارد زیر اشاره داشته باشیم.

 1. کارشناسان پشتیبان لاراول در جاب تیم به صورت مستقیم با کارفرما در ارتباط خواهند بود، این موضوع شرایطی را فراهم خواهد کرد تا بتوانید به راحتی در صورت نیاز با متخصصین تعامل داشته و مشکلات خود را با آن‌ها در میان بگذارید.
 2. در صورت همکاری با جاب تیم دیگر نیاز نیست با شخص وارد قرارداد شوید که این موضوع علاوه بر کاهش مشکلات حقوقی باعث می‌شود یک تیم خبره پشت کسب و کار شما باشد.
 3. علاوه بر پشتیبانی لاراول، آژانس دیجیتال مارکتینگ جاب تیم در صورت تمایل تمامی فعالیت‌های شما را در زمینه برندینگ بر عهده گرفته و بر این اساس زمینه موفقیت کسب و کار را فراهم خواهد کرد.
 4. این شرکت به دلیل اینکه بازار کار را می‌شناسد تلاش کرده است تا قیمتی مناسب برای پکیج‌های پشتیبانی خود در نظر گیرد که این موضوع به کاهش هزینه‌ها یاری خواهد رساند.

بهترین شرکت پشتیبانی لاراول

بهترین شرکت پشتیبانی لاراول در تهران می‌بایست تجربه کاری بالایی داشته باشد و همچنین به صورت تخصصی این فرایند را انجام دهد. بر این اساس باید بگوییم شرکت‌های زیادی در استان تهران وجود دارند که این فرایند را برایتان انجام می‌دهند که از جمله بهترین آن‌ها باید جاب تیم را معرفی کنیم که توانسته تا کنون تمامی پروژه‌های خود نظیر پشتیبانی، سئو و طراحی سایت لاراول را با موفقیت به اتمام برساند و بر این اساس انتخابی مناسب برای همکاری در نظر گرفته خواهد شد.

برای برقراری ارتباط با بهترین شرکت پشتیبان لاراول بهتر است در ابتدا با شماره‌های موجود در وب سایت تماس گرفته و به مشاوران پشتیبانی متصل شوید. بر این اساس به صورت رایگان به شکل حضوری یا آنلاین از دانش و تجربه کارشناسان بهره مند خواهید شد در نتیجه با خیال راحت این امکان را دارید تا مشکلات فنی، ظاهری و محتوایی وب سایت را از بین برده و تجربه کاربری را به بهترین شکل افزایش دهید.

همچنین جهت مطالعه اطلاعات فنی بیشتر به صفحه support laravel مراجعه کنید.