پشتیبانی سایت برنامه نویسی

پشتیبانی سایت برنامه نویسی خدمات حرفه‌ای برای نگهداری و بهبود عملکرد وبسایت و برنامه‌های نرم‌افزاری شما. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ جاب تیم مسئولیت همه جزئیات فنی سایت شما را بر عهده می‌گیریم. همه چیز از به‌روزرسانی‌های امنیتی تا بهینه‌سازی عملکرد را به صورت تخصصی انجام میدهیم. با تمرکز بر بهترین استانداردها و تکنیک‌های بهینه‌سازی به شما کمک می‌کنیم تا سایت و برنامه‌هایتان را به حداکثر کارآیی و سرعت برسانید. با ما همراه شوید و با خیال راحت به توسعه و رشد کسب و کار خود بپردازید.

پشتیبانی سایت برنامه نویسی

نمونه کارها

نقشه راه

نقشه راه پشتیبانی سایت

سوالات متداول

پشتیبانی چه خدماتی را شامل می‌شود؟

خدمات پشتیبانی سایت برنامه نویسی شامل بروزرسانی، پشتیبانی فنی، بک‌آپ و بازیابی اطلاعات، بهینه‌سازی عملکرد و مانیتورینگ و رصد می‌شود.

چه به‌روزرسانی‌هایی عموماً انجام می‌شود؟

بروزرسانی‌های عمومی شامل موارد امنیتی، نسخه‌های جدید برنامه‌نویسی و بروزرسانی‌های عملکردی می‌شود.

آیا این خدمات مناسب برای هر نوع کسب و کاری هستند؟

بله، خدمات پشتیبانی سایت برنامه نویسی برای هر نوع کسب و کاری که از وبسایت و برنامه‌های نرم‌افزاری استفاده می‌کند، مناسب هستند.

آیا این خدمات بر اساس نیازهای من و توسعه کسب و کارم سفارشی سازی می‌شوند؟

بله، خدمات پشتیبانی سایت برنامه نویسی قابل سفارشی‌سازی هستند و بر اساس نیازهای شما و توسعه کسب و کارتان تنظیم می‌شوند. تیم ما با شما همکاری می‌کند تا بهترین راهکارهای پشتیبانی را برای شما طراحی کرده و خدمات را با توجه به نیازهای خاص شما سفارشی کند.

جهت مشاوره رایگان خدمات پشتیبانی سایت برنامه نویسی شده، همین حالا با جاب تیم تماس بگیرید.

مشاوره رایگان خدمات پشتیبانی سایت برنامه نویسی شده

پشتیبانی سایت برنامه نویسی شده

پشتیبانی سایت برنامه نویسی شده چگونه انجام می‌شود؟ چرا به آن نیاز داریم؟ بهترین پشتیبان سایت کجاست و چه خدماتی ارائه می‌دهد؟ در صورتی که دارای سایت هستید و به پشتیبانی نیاز دارید بهتر است با ما همراه باشید تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم:

خدمات پشتیبانی سایت برنامه نویسی شده

خدمات پشتیبانی سایت برنامه نویسی

خدمات پشتیبانی سایت برنامه نویسی انواع مختلفی دارد و متخصصین باید با توجه به آنچه که نیاز دارید، خدمات مختلفی را در اختیارتان قرار دهند. از جمله این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بررسی سرعت وب سایت و رفع خطاهای آن برای رفع دیر لود شدن سایت
 • تغییرات ظاهری در منوها و چیدمان صفحات برای افزایش زیبایی سایت
 • تحلیل وب سایت و استفاده از ابزارهای مختلف برای عیب یابی
 • اصلاح مشکلات مختلف از قبیل عضویت کاربران در وب سایت
 • انتقال سایت به یک سرور مناسب در صورت بروز مشکل
 • رفع خطاهای مهم پلاگین
 • تغییر و رفع مشکلات php و css
 • بهبود وضعیت وب سایت در نتایج گوگل به درخواست کارفرما

پشتیبان برنامه نویسی کیست

پشتیبان برنامه نویسی در حقیقت شخصی در نظر گرفته می‌شود که وظیفه حفاظت از وب سایت را بر عهده گرفته و مسئول افزایش سرعت وب سایت خواهد بود. پشتیبان باید دوره‌های آموزشی بسیاری را پشت سر گذاشته و همچنین با مهارت‌های فنی نیز آشنا باشد.

در این زمینه پشتیبانی سایت برنامه نویسی باید توانایی کار تیمی را داشته و با اعضای تیم از جمله بازاریاب‌ها، کارشناسان seo و تولید محتوای سایت به خوبی همکاری کند. داشتن فن بیان قوی برای ایجاد ارتباط با کارفرما نیز اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت تا یک تعامل موثر داشته و دانش خود را به زبانی ساده به کارفرما ارائه دهد.

پشتیبان سایت برنامه نویسی چه ویژگی هایی دارد؟

پشتیبان سایت برنامه نویسی شده باید در کار خود متخصص بوده و با طراحی سایت نیز آشنا باشد تا فرایند پشتیبانی را به شکل اصولی و استاندارد انجام دهد. این فرد مهارت‌های مختلفی دارد که از جمله مهمترین آن‌ها باید به موارد زیر اشاره داشته باشیم.

 • توانایی حل مسئله

یک پشتیبان باید توانایی حل مسئله داشته باشد و در صورت بروز مشکلات گوناگون شرایطی را ایجاد کند تا تیم بتواند در یک فضای آرام پشتیبانی سایت برنامه نویسی را انجام دهد. بر این اساس تیم مشکلات وب سایت را یافته و به رفع آن‌ها می‌پردازد.

 • فعالیت متداوم

فعالیت متداوم از مهارت‌هایی است که در پشتیبانی از وب اهمیت بسیار زیادی دارد، کارشناسان می‌بایست همواره سایت را از تمامی جهات مورد بررسی قرار دهند و پیش از ایجاد مشکل جلوی آن را بگیرند. در شرکت‌های متخصص چون جاب تیم به شکل مستمر روی وب سایت فعالیت انجام می‌شود.

 • دانش و تجربه بالا

پشتیبان سایت با دانش و تجربه عمیق خود این امکان را ایجاد می‌کند تا با آگاهی کامل از خدمات پشتیبانی سایت برنامه نویسی استفاده کنید. این فرد با در نظر گرفتن تخصص خود تلاش خواهد کرد باگ‌های سایت را بیابد. بر این اساس با توجه به آن اقدامات مختلفی را روی وب سایت پیاده سازی خواهد کرد.

قابلیت های مورد نیاز سایت برنامه نویسی شده

از جمله قابلیت های مورد نیاز یک سایت برنامه نویسی شده (programming) باید به داشتن افزونه‌های مختلف برای مدیریت آسان آن اشاره کنیم. کارشناسان می‌بایست افزونه‌ها را سازماندهی کرده و از افزونه‌هایی که ممکن است باعث ایجاد مشکلات امنیتی شوند استفاده نکنند. از دیگر امکانات وب سایت، بهینه سازی هاست و پایگاه داده نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. در این زمینه باید بگوییم که در صورت لزوم کارشناس باید تلاش کند تا یک شرکت هاستینگ معتبر برایتان در نظر گرفته و سایت را به آن انتقال دهد.

سایتی که به صورت تخصصی برنامه نویسی شده است باید از نظر امنیت به شکل 100 درصدی اطلاعات را حفظ کند و مانع نفوذ هکرها و سواستفاده‌گران شود. در این زمینه بهتر است به شرکت‌های معتبر نظیر جاب تیم مراجعه کرده و از خدماتی که در اختیارتان قرار می‌گیرد استفاده کنید.

هزینه پشتیبانی سایت برنامه نویسی شده

هزینه پشتیبانی سایت برنامه نویسی شده با توجه به نوع وب سایت و خدماتی که برای پشتیبانی نیاز دارد مشخص خواهد شد. بر این اساس باید بگوییم که شرکت جاب تیم با توجه به وضعیت بازار و برای اینکه تمامی کسب و کارها بتوانند از خدمات پشتیبانی بهره مند شوند پکیج‌های مختلفی را در اختیار قرار می‌دهد تا با توجه به مشکلات وب سایت از خدمات مناسبی استفاده کنید.

بر این اساس توصیه می‌شود در ابتدا با کارشناسان تماس گرفته و به بخش پشتیبانی متصل شود. بر این اساس آدرس سایت از شما دریافت شده و کارشناسان به طور کامل مشکلات را یافته و با توجه به باگ‌های سایت هزینه پشتیبانی وب سایت برنامه نویسی را در اختیارتان قرار می‌دهند.

همچنین از عوامل تاثیر گذار روی قیمت، شرکتی که برای پشتیبانی به آن مراجعه می‌کنید نیز موثر خواهد بود. علاوه بر آن اگر وبسایت در وضعیت مطلوبی نباشد بی شک به تعمیرات و تغییرات بیشتری احتیاج داشته و قیمت پشتیبانی از آن نیز بالا خواهد رفت. با توجه به این موضوعات رقم دقیقی وجود ندارد اما این امکان را دارید تا با ما تماس بگیرید و با دریافت مشاوره رایگان هزینه دقیق پشتیبانی را بدست آورید.

خدمات پشتیبانی سایت برنامه نویسی در تهران

خدمات پشتیبانی سایت برنامه نویسی در تهران با توجه به نوع سایت در طیف گسترده از سوی کارشناسان جاب تیم به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

 • گرفتن بک آپ
 • رفع مشکلات امنیتی و فنی
 • نصب افزونه‌های مختلف
 • تولید محتوای باکیفیت و بارگذاری آن
 • ریدیزاین صفحات

خدمات فوق در آژانس دیجیتال مارکتینگ جاب تیم به صورت تخصصی و با مدیریت یکپارچه در اختیارتان قرار خواهد گرفت در نتیجه با خیال راحت از خدمات استفاده کرده و مدیریت وب سایت را به بهترین شکل انجام دهید.

شرکت پشتیبانی سایت برنامه نویسی شده

شرکت پشتیبانی سایت برنامه نویسی شده در ابتدا باید نمونه کارهایی را در اختیارتان قرار دهد. بر این اساس اگر نمونه کارها به حوزه کاری شما نزدیک باشند بهتر است و همچنین توصیه می‌شود به صورت رو در رو با کارشناسان صحبت کرده و تمامی مشکلاتی که مد نظر دارید را بپرسید تا اطلاعاتی دقیق در اختیارتان قرار گیرد. متخصصین می‌بایست به صورت واضح و تخصصی تمامی سوالات را پاسخ داده و دیدگاهی واضح برایتان ایجاد کنند.

شرکت‌های زیادی در تهران وجود دارد که تنها برخی از آن‌ها تمامی فرایند کار را به شکل تخصصی انجام می‌دهند. جاب تیم سال‌هاست که در حوزه ساخت سایت و پشتیبانی از آن فعالیت دارد در نتیجه انتخابی مناسب برایتان در نظر گرفته خواهد شد. همچنین این مجموعه به صورت کاملا رایگان مشاوره حضوری و آنلاین ارائه می‌دهد تا دانش و تجربه خود را در اختیارتان بگذارد.