پشتیبانی PHP

پشتیبانی php به منظور ایجاد یک سایت پویا و کارآمد در آژانس دیجیتال مارکتینگ جاب تیم به صورت اختصاصی توسط نیروهای مجرب انجام شده و با رفع مشکلات فنی و بروزرسانی مستمر وب سایت تمامی اشکلات و باگ‌ها را برطرف می‌کند. کارشناسان به صورت حرفه‌ای تمامی تعهدات خود را انجام خواهند داد و همواره با کارفرما در ارتباط هستند. بر این اساس برای ثبت سفارش با جاب تیم در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

پشتیبانی php

نمونه کارها

نقشه راه

نقشه راه پشتیبانی سایت

سوالات متداول

چه نوع مشکلاتی می‌تواند در PHP پیش بیاید؟

مشکلات مربوط به عملکرد کد PHP، خطاها، امنیت، به‌روزرسانی و مسائل مربوط به نصب و پیکربندی سرور می‌توانند در PHP پیش بیایند.

آیا خدمات پشتیبانی PHP به صورت آنلاین ارائه می‌شود؟

بله، خدمات پشتیبانی PHP معمولا به صورت آنلاین ارائه می‌شود از طریق ارتباطات اینترنتی مثل ایمیل و چت آنلاین.

چه نوع اطلاعاتی برای درخواست پشتیبانی PHP باید فراهم کنم؟

برای درخواست پشتیبانی PHP، بهتر است جزئیات مشکل یا سوال خود را به دقت شرح دهید و اطلاعات مربوط به نسخه PHP، سیستم عامل و محیط اجرایی را ارائه کنید.

هزینه پشتیبانی سایت php چقدر است؟

تعرفه و هزینه سایت php با توجه به نیازهای اعلام شده متفاوت هستند. در صورتی که نیاز به اطلاعات و راهنمایی در این مورد را دارید، با کارشناسان ما در جاب تیم تماس بگیرید و از سرویس مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

جهت مشاوره رایگان خدمات پشتیبانی سایت برنامه نویسی شده، همین حالا با جاب تیم تماس بگیرید.

خدمات پشتیبانی php

خدمات پشتیبانی php چیست و چه فرایندی دارد؟ پشتیبان سایت کیست و چه وظایفی را بر عهده می‌گیرد؟ بهترین شرکت پشتیبانی سایت php کجاست؟ در ادامه به بررسی تمامی این سوالات پرداخته و دیدگاهی واضح برایتان ایجاد خواهیم کرد در نتیجه با ما همراه باشید.

خدمات پشتیبانی php توسط آژانس دیجیتال مارکتیگ جاب تیم

چرا سایت های php نیاز به پشتیبانی دارند؟

اینکه چرا سایت های php نیاز به پشتیبانی دارند بسیار ساده است، در وهله اول باید بگوییم که الگوریتم‌های گوگل همواره در حال تغییر هستند در نتیجه برای اینکه بتوانید همگام با این موتور جستجو سایت را رشد دهید و فضایی پویا و کارآمد در آن ایجاد کنید به پشتیبانی سایت php احتیاج خواهید داشت.

سایتی که با زبان php به صورت تخصصی ساخته شده و در دسترس قرار گرفته همواره باید تحت نظر پشتیبانان قرار گیرد تا شرایطی فراهم شود که به راحتی مدیریت شود. در برخی اوقات به دلایل مختلف شاهد مشکلاتی در سایت خواهید بود، پشتیبان وظیفه دارد که مشکلات و باگ‌های سایت را یافته و بر این اساس آن‌ها را به بهترین شکل برطرف سازد. بر این اساس با این موارد به اهمیت استفاده از پشتیبانی برای سایت برنامه نویسی شده پی خواهیم برد.

خدمات پشتیبانی php شامل چه مواردی است

خدمات پشتیبانی php شامل موارد مختلف می‌شود که کارشناسان و متخصصین باید به دقت تمامی آن‌ها را تحت نظر قرار گیرند. برخی از مهمترین پارامترها در این زمینه به شرح زیر خواهند بود.

پشتیبانی فنی php

در پشتیبانی فنی php کارشناسان تلاش خواهند کرد تا وب سایت را از نظر فنی و فاکتورهایی مهم نظیر سرعت مورد بررسی قرار داده و شرایطی را به وجود آورند تا وب سایت با بهترین عملکرد در اختیار کاربران قرار گیرد. به این منظور بهتر است به شرکت‌هایی مراجعه کنید که این فرایند را به صورت تخصصی انجام می‌دهد و با برنامه نویسان خبره همکاری دارد.

جاب تیم یکی از بهترین گزینه‌ها برای پشتیبانی فنی است که از صفر تا صد سایت را بررسی کرده و مشکلات آن را با شما در میان خواهد گذاشت.

پشتیبانی محتوا و سئو php

در شرکت‌های معتبر در سطح تهران از جمله جاب تیم پشتیبانی php از نظر محتوا و سئو نیز انجام خواهد شد. کارشناسان در صورت تمایل شما تولید محتوای سایت و همچنین وضعیت آن را در موتورهای جستجو تحت نظر قرار خواهند داد تا به دیدگاه مناسبی در این زمینه دست یابند.

بر این اساس اگر محتوا از نظر موتورهای جستجو فاقد اهمیت باشد از سوی کارشناسان محتوا ویرایش شده و مطالبی مناسب و یونیک در سایت بارگذاری خواهد شد. همچنین seo سایت توسط متخصصین در جاب تیم انجام می‌شود تا بتوانید به صدر نتایج گوگل برسید و رقبا را از میدان به در کنید.

پشتیبانی امنیت php

پشتیبانی امنیت php از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و یکی از نکات مهمی است که در پشتیبانی وب سایت باید صورت گیرد. سایت اگر امنیت لازم را نداشته باشد ممکن است در معرض حملات سایبری و خطاهای فنی متعددی قرار گیرد. پشتیبانی تخصصی به طور مکرر و مستمر وب سایت را رصد کرده و در صورت مشاهده بروز اشکالات در سایت به سرعت آن را بر طرف خواهد کرد.

بر این اساس اطلاعات وب سایت حفظ خواهد بود. این موضوع به ارتقای وب سایت یاری رسانده و همچنین اعتماد کاربران را نیز برمی‌انگیزد. بر این اساس در هنگام استفاده از پشتیبانی سایت php بهتر است این موضوع را نیز در نظر داشته باشید.

پشتیبان گیری از وب سایت پی اچ پی

پشتیبان گیری از وب سایت پی اچ پی یا همان گرفتن بک آپ اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که در صورت بروز مشکل یک نسخه پشتیبان دارید که این امکان را ایجاد می‌کند تا از آن استفاده کرده و وب سایت را بازگردانید. در نتیجه دقت داشته باشید که متخصصین پشتیبانی باید هر چند وقت یک بار به صورت متداوم از وب سایت بک آپ گرفته و آن را نگهداری کنند.

بر این اساس در صورت خراب شدن وب سایت، به راحتی آن را بازمی‌گردانند و از ایجاد هزینه‌های بزرگ جلوگیری خواهند کرد. این موضوع از خدمات تخصصی در آژانس دیجیتال مارکتینگ جاب تیم است که کارشناسان همواره پشتیبان گیری وب سایت را به شکل اصولی انجام می‌دهد.

هزینه خدمات پشتیبانی php

هزینه خدمات پشتیبانی php با توجه به مشکلات سایت و امکاناتی که برای آن نیاز دارید مشخص خواهد شد. بر این اساس جاب تیم در تلاش است تا خدماتی را در اختیار کارفرمایان عزیز قرار دهد که به آن نیاز دارند. با توجه به این موضوع این امکان را دارید تا از مشاوره رایگان این آژانس دیجیتال مارکتینگ به صورت تخصصی و حضوری یا آنلاین استفاده کرده و در تمامی مواردی که ابهام دارید اطلاعاتی واضح بدست آورید.

در این زمینه باید بگوییم که کارشناسان آدرس سایت را دریافت کرده و با توجه به تجربه و دانشی که دارند هزینه دقیق استفاده از پشتیبانی وب سایت پی اچ پی را در اختیارتان قرار خواهند داد. نکته مثبتی که در مورد جاب تیم وجود دارد این است که این مجموعه با توجه به وضعیت بازار در تلاش است تا کیفیت خدمات را بالا برده و همچنین هزینه مناسبی از کارفرمایان عزیز دریافت کند.

شرکت پشتیبانی php در تهران

شرکت‌های زیادی برای پشتیبانی php در تهران وجود دارند که وظیفه پشتیبانی از وب سایت شما را برعهده گرفته و خدمات را بر عهده می‌گیرند بر این اساس برای اینکه بهترین شرکت پشتیبانی سایت و همچنین طراحی سایت را انتخاب کنید توصیه می‌شود در ابتدا نمونه کارهایی که در اختیارتان قرار می‌گیرد را تحت بررسی قرار دهید.

همچنین دریافت مشاوره از سوی کارشناسان نیز اقدامی است که توصیه می‌شود از آن استفاده کنید، بر این اساس شرایطی به وجود خواهد آمد تا به راحتی سایت را مدیریت کرده و مشتریان بسیاری را به سوی وب سایت جذب کنید. در صورت استفاده از پشتیبانی وب سایت این امکان را خواهید تا به افزایش فروش رسیده و به درآمد بیشتری دست پیدا کنید.

پشتیبانی php در چه ساعاتی انجام می‌شود؟

پشتیبانی php باید به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته انجام شود، این فرایند اما نیازمند هزینه بالا و همچنین نیروی کار بیشتر است در نتیجه به ضرر کسب و کار خواهد بود. بر این اساس اگر علاقه دارید تا سایت اختصاصی شما بدون دردسر و در سریع‌ترین زمان ممکن به صورت 24 ساعته پشتیبانی شود بهتر است این کار را به دست افراد متخصص بسپارید تا با توجه به دانش خود به شکل تمام وقت وظیفه پشتیبانی کردن از سایت را عهده دار شوند.

کارشناسان با توجه به تجربه‌ای که در این زمینه دارند از ابزارها و ترفندهایی استفاده خواهند کرد تا سایت همواره بروزنگه داشته شود در نتیجه نیاز نیست نگران ایجاد مشکلات مختلف در وب سایت خود باشید.