طراحی سایت وردپرس یکی از ساده ترین و سریع ترین راه برای رسیدن به یک سایت است، شما اگر به دنبال راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی هستید باید توجه داشته باشید که مهمترین فاکتور موفیت در این حوزه داشتن یک سایت است، عموما سایت های که با وردپرس ساخته و طراحی شده اند مدت زمانن کمتری را برای شروع کسب و کار می گیرند و در بازه زمانی کوتاه تری راه اندازی می شوند

هزینه طراحی سایت وردپرس

اگر با این وردپرس آشنایی داشته باشید متوجه هستید که موارد زیادی در برآورد هزینه وجود دارد و نمی توان بدون آنالیز کسب و کار، در خواست امکانات از سوی کارفرما و نوع سایت برا<رد هزینه را انجام داد، اما این موضوع به این معنا نیست که شما هر درخواستی داشته باشید چه حتی درخواست های پایه آژانس دیجیتال مارکتینگ جاب تیم افزایش هزینه داشته باشد یکسری از از امکانات در طراحی سایت پایه بوده و بر روی همه وب سایت ها هست،

موارد پایه طراحی سایت وردپرس :

در تمامی سایت های فروشگاهی و شرکتی داشتن یک بخش برای درج محصول بسیار واجب است و نمیتوان این بخش را جزو امکانات نامید اما در زیر بخش های اصلی و پایه ای را نام میبریم :

 • داشتن محیط فروشگاهی
 • امکان نمایش درخواست ها
 • وبلاگ
 • امکان درج محتوا در محصول و دسته بندی
 • نمایش قیمت
 • فرم درخواست تماس یا مشاوره
 • امکان ساخت کوپن یا کد تخفیف
 • امکان نمایش نمونه کار
 • امکان نمایش سرویس
 • نمایش فاکتور به مدیریت
 • استعلام از طریق تماس تلفنی

امکانات طراحی سایت وردپرس

باید توجه داشته باشید که در طراحی سایت وردپرس  باید تمامی اصول و قواعد چه از نظر فنی چه از نظر ظاهری و بصری باید رعایت شود، در بسیاری از وب سایت های طراحی شده با وردپرس این اصول رعایت نشده است و می تواند در آینده برای کارفرما دردسر سازی باشد، اما تیم طراحی سایت جاب تیم در طراحی سایت وردپرس تمامی اصول و قواعد را رعایت کرده است تا شما یک سایت آماده برای سئو داشته باشید.

آیا وب سایت جدید شما در مرحله برنامه ریزی است یا آنچه را که از آن انتظار دارید انجام نمی دهد؟ به عنوان یک آژانس با تجربه وردپرس، خوشحالیم که از شما در ایجاد وب سایت وردپرس اختصاصی خود حمایت می کنیم.
وب سایت های وردپرس ما برنامه نویسی سفارشی، طراحی وب فردی را با حداکثر عملکرد و چارچوب فنی کامل ترکیب می کنند.

مزایای وردپرس
کاربر پسند
به وضوح طراحی شده است
بالاترین امنیت فناوری اطلاعات
عملکرد بالا
طرح های فردی

طراحی سایت وردپرس به ما بسپارید

شما با راه اندازی یک وب سایت می توانید هزاران مشتری را بدون محدودیت زمان و مکان یا حتی محدودیت فضای کسب و کارتان در لحظه داشته باشید که هر یک به دنبال یک خدمت یا محصول خاص است، با داشتن یک سایت وردپرسی نیاز ندارید با تمام مشتریان به صورت مستقیم در ارتباط باشید و فقط نیاز است که یکبار محصولات یا خدمات خود را به صورت کامل معرفی کنید.

طراحان سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ جاب تیم آماده هستند تا با توجه به نیاز شما و آنالیز درست بازار کار شما بهترین سایت را طراحی کنند تا توهم با زیبایی بصیری چشم گیر بسیار برای مشتریان و مخاطبین شما کارآمد باشد، یکی از تخصص های ما آنالیز بازار کسب و کار شما است تا بتوانیم یک سایت مختص با کسب و کار شما طراحی کنیم.

مدت زمان اجرا طراحی سایت وردپرس

تخمین مدت زمان اجرا طراحی سایت وردپرس به عواملی مثل نوع سایت و امکانات سایت دارد، اما اگر به دنبال زمان و هزینه دقیق طراحی سایت وردپرس هستید با مشاوران ما در تماس باشید تا آنالیز کسب و کار شما زمان و هزینه دقیق را به شما اعلام کنند

وب سایت وردپرس شما به شما کمک می کند تا مشتریان مورد نظر خود را جذب کنید. ما چارچوب فنی را برای شما، طراحی مورد نظر شما ایجاد می کنیم و با تخصص خود در بهبود دید شما با اقدامات بازاریابی آنلاین مناسب، از شما پشتیبانی می کنیم.

پروژه طراحی سایت وردپرس اختصاصی چگونه کار می کند؟

مشاوره اولیه

در یک جلسه اولیه، دیدگاه، ایده ها و درخواست های اجرایی شما را مورد بحث قرار می دهیم. برای اینکه به شما یک پیشنهاد سفارشی و شفاف ارائه دهیم، ابتدا باید پروژه شما را بهتر بشناسیم.

پیشنهاد

شفافیت برای ما مهم است! به همین دلیل است که پیشنهاد ما نه تنها بسیار شفاف است، بلکه نکات عملکرد مربوطه نیز با جزئیات شرح داده شده است. بنابراین هیچ ابهامی برای شما وجود ندارد و شما می دانید که با پول خود چه چیزی به دست می آورید. البته ما در هر زمانی در این مرحله آماده پاسخگویی به سوالات و رفع هرگونه ابهام هستیم.

شروع / جلسه توجیهی

در یک جلسه شروع مشترک، ابتدا مهمترین جزئیات پروژه، تمام چالش های فنی، طراحی بصری وب سایت جدید و برنامه زمان بندی پروژه شما را روشن می کنیم. ما نه تنها خواسته ها/مشخصات بصری را مورد بحث قرار می دهیم، بلکه الزامات فنی را نیز مورد بحث قرار می دهیم تا بتوانیم با قسمت اول پیاده سازی شروع کنیم.

شروع پروژه

بعد از اینکه تمام سنگ بنای مهم را تعریف کردیم، قسمت اول اجرای پروژه شروع می شود که شامل اولین نمونه اولیه طراحی می شود. تصمیمات مفهومی و استراتژیک این فرآیند را همراهی می‌کنند و بعداً به تعریف سفرهای مشتری و ساختار صفحه و همچنین تصمیم‌گیری در مورد ساختار فنی منجر می‌شوند.

مدیریت پروژه

ارتباطات باز و فعال یکی از نقاط قوت ما در مدیریت پروژه است. این نوع گفتگو نه تنها مدیریت پروژه و حلقه های بازخورد را کارآمد نگه می دارد، بلکه اجرای صحیح و تکمیل به موقع تمام وظایف پروژه را برای هر دو طرف تضمین می کند.

ثبت نام

ما در مورد نحوه استفاده از تنظیمات پشتیبان و طراحی/طراحی به شما آموزش خواهیم داد. بنابراین می توانید به طور مستقل از وب سایت خود مراقبت کنید. این کار را می توان در دفتر ما در وین یا به صورت دیجیتال از طریق تماس تصویری انجام داد.
پخش زنده و مراقبت های بعدی
برخلاف محصولات چاپی یا طرح های محصول، یک وب سایت همیشه می تواند گسترش یابد و بهبود یابد. پخش زنده اغلب همیشه پایان یک پروژه نیست. توسعه های آینده یا پشتیبانی فنی اغلب درخواست می شود. برای همه این موارد، به عنوان مثال، بسته های به روز رسانی و امنیتی را ارائه می دهیم تا همیشه بتوانیم بهترین راه حل را در لبه فناوری دیجیتال ارائه دهیم.

 

اگر به فکر پیشرفت کسب و کار اینترنتی خودت هستی پیشنهاد میکنیم از صفحه خدمات طراحی سایت ما دیدن فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *