اسلایدر2

طراحی قالب اینستاگرام چیست؟

به طرح ثابت و یکپارچه ی پست ها،استوری ها و آیکن هایلایت های یک پیج اینستاگرام قالب اینستاگرام گفته می شود. استفاده از قالب به زیبایی پیج شما کمک شایانی میکند و بازدید پیج را بالا می برد. طراحی قالب پیج اینستاگرام شما با توجه به لوگو، خدمات، رنگ سازمانی و نظرات شما انجام می شود. پس از طراحی قالب و تایید شما قالب مورد نظر برای شما ارسال می شود و شما می توانید به طور نا محدود برای تمامی پست ها و استوری های پیج اینستاگرام خود استفاده کنید و زیبایی و بازدید پیج خود را به اوج برسانید.

نمونه طراحی قالب اینستاگرام

نمونه طراحی کاور و هایلایت

تعرفه و قیمت های طراحی قالب اینستاگرام

قیمت طراحی قالب اینستاگرام با توجه به قالب و طرح درخواستی شما و همچنین چند کاربرده بودن پیج شما تعیین می شود. برای اطلاع از قیمت و تعرفه ی طراحی قالب اینستاگرام کافیست با مشاورین آژانس جاب تیم تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. طراحان ما با توجه به نوع کاربری پیج شما بهترین طرح ها را به شما پیشنهاد و اجرا می کنند. همچنین می توانید برای مدیریت پیج اینستاگرام خود از ما مشاوره بگیرید.

تصویر نوت بوک
تصویر نوت بوک

چرا طراحی قالب اینستاگرام مهم است؟

استفاده از یک قالب مشخص و زیبا موجب نظم و ترتیب پیج اینستاگرام شما  می شود و همچنین قالب طراحی شده بر اساس رنگ سازمانی شما موجب ماندگاری پیج شما در ذهن مخاطبانتان می شود. نکته ی بعدی که به بهبود کار شما کمک می کند این است که اطلاعات تماس شما همواره در عکس های شما درج می شود و این امر موجب ارتباط راحت تر مخاطبانتان با شما می شود.با استفاده از یک قالب زیبا، پیج خود را منحصر به فرد کنید و از رقبایتان پیشی بگیرید.

اگر طرح اولیه به دلخواه ما نباشد امکان ادیت و تغییر طرح هست؟

بله، طرح مورد نظر شما با توجه به لوگو، رنگ سازمانی و سلیقه ی شما طراحی می شود و تا طراحی قالب دلخواهتان این طرح ویرایش میشود.

قالب اینستاگرام طراحی شده تا چند پست و یا استوری قابل استفاده است؟

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

چگونه می توان از قالب استفاده کرد؟

با استفاده از برنامه photoshop یا برنامه های ادیت عکس می توانید محتوای پست و یا استوری خود را داخل قالب بگزارید و از آن استفاده کنید. همچنین در موبایل با استفاده از نرم افزار هایی مثل picsart می توانید کار ادیت را انجام دهید.

آیا برای یک پیج فقط نیاز به یک قالب است؟