ادمین فیسبوک

با خدمات متمایز و حرفه‌ای آژانس دیجیتال مارکتینگ جاب تیم، می‌توانید حساب فیسبوک خود را به بهترین شکل مدیریت کنید. به عنوان ادمین فیسبوک ما به شما کمک می‌کنیم تا حضور قوی در فیسبوک داشته باشید، محتوای جذابی ارائه دهید و بازاریابی اثربخشی را در این پلتفرم مهم اجتماعی انجام دهید.

با توجه به تخصص و تجربه ما در این زمینه مطمئن باشید که حساب فیسبوک شما به بهترین شکل مدیریت می‌شود و به فروش و رشد بیشتری دست پیدا خواهید کرد. از انتخاب ما برای مدیریت اکانت فیسبوک خود، مطمئن باشید که به یک نیروی حرفه‌ای و کارآزموده در این زمینه دست پیدا کرده‌اید.

ادمین فیسبوک

نقشه راه

نقشه راه ادمین شبکه های اجتماعی

سوالات متداول

چه خدماتی توسط ادمین فیسبوک ارائه می‌شود؟

ادمین فیسبوک خدماتی از جمله مدیریت صفحه، پاسخگویی به پیام‌ها، ارسال اطلاعیه‌ها و ارتباط با دنبال‌کنندگان فراهم می‌کند.

آیا ادمین فیسبوک توانایی تعیین زمان انتشار پست‌ها را دارد؟

بله، ادمین فیسبوک می‌تواند زمان انتشار پست‌ها را پیشاپیش تعیین کرده و برنامه‌ریزی برای انتشار آنها داشته باشد.

چگونه می‌توانم از ادمین فیسبوک برای ارتقای ارتباط با مشتریان استفاده کنم؟

برای ارتقای ارتباط با مشتریان، ادمین فیسبوک می‌تواند از طریق ارسال پیام‌ها، ارتباط مستقیم با کاربران و پاسخ به نظرات و پیشنهادات آنها استفاده کند.

چگونه می‌توانم با ادمین فیسبوک در تماس باشم؟

برای تماس با ادمین فیسبوک، می‌توانید از طریق ارسال پیام به صفحه مورد نظر یا از طریق ایمیل یا شماره تماس موجود در اطلاعات تماس با ما اقدام کنید.

در کنار سایر پلتفرم‌ها، میتونی مدیریت فیسبوک رو هم به جاب تیم بسپاری!

خدمات ادمین فیسبوک

ادمین فیسبوک کیست و چگونه به توسعه کسب و کار یاری می‌رساند؟ مدیر فیسبوک چه وظایفی داشته و حقوق او چقدر است؟ بهترین ادمین را از کجا استخدام کنیم؟ در صورتی که دارای پیج فیسبوک بوده و علاقمند هستید تا با استفاده از خدمات در این زمینه مردم را با کسب و کار خود آشنا کنید بهتر است به دنبال یک مدیر مجرب و متخصص در حوزه فیسبوک باشید تا تمامی امکاناتی که نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهد.

خدمات ادمین فیسبوک توسط جاب تیم

ادمین فیسبوک کیست؟

ادمین فیسبوک فردی است که وظیفه مدیریت شبکه اجتماعی شما در فضای فیسبوک را بر عهده گرفته و با استفاده از استراتژی‌های کارآمد و همچنین بکارگیری خلاقیت تلاش خواهد کرد تا کاربران با بیزینس شما آشنا شوند. بر این اساس شرایطی را به وجود خواهد آورد تا میزان ارتباط و تعامل با کاربران را افزایش داده و بر این اساس با تولید محتوای مناسب و بارگذاری آن در پیج به بهترین شکل مسیری هموار برای توسعه برند ایجاد می‌کند.

فیسبوک از آن دست شبکه‌های اجتماعی است که این روزها در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد در نتیجه به یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها تبدیل شده است که توانسته توجه بسیاری از افراد را از آن خود کرده و به بالای 1 میلیارد کاربر دست پیدا کند. برای بازاریابی در این اپلیکیشن به متخصصی مجرب و باتجربه نیاز پیدا خواهید که و چه کسی بهتر از ادمین فیسبوک که تمامی نکات مهم برای رسیدن به جایگاه مناسب در فیسبوک را دانسته و بر این اساس با توجه به هدف کارفرما و خلاقیت خود شما را به بهترین شکل به مخاطبین معرفی خواهد کرد.

وظایف ادمین فیسبوک

وظایف ادمین فیسبوک بسیار گسترده خواهد بود در نتیجه اگر تمایل دارید تا به شکلی اصولی و استاندارد یک فرد مطمئن و کاربلد را استخدام کنید بهتر است به وظایف این فرد توجه کنید. برخی از مهمترین وظایف به شرح زیر قابل تعریف هستند.

 • ایجاد تصاویر باکیفیت

تصاویر از جمله مهمترین المان‌هایی هستند که در پیج شما قرار خواهند گرفت، ادمین فیسبوک باید مطمئن شود که تمامی تصاویر بکار رفته از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همچنین با موضوع مورد نظر نیز ارتباط دارد. با استفاده از عکس‌های مناسب، کاربر به صفحه ورود کرده و ممکن است بعدها نیز به آن بازگردد در نتیجه این مورد یکی از مهمترین وظایف مدیر فیسبوک در نظر گرفته خواهد شد.

 • تولید محتوای مناسب و جذاب

فرقی نمی‌کند چه نوع محتوایی در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهید در هر صورت ادمین فیسبوک باید دقت کند که محتوای متنی یا بصری تولید شده از جذابیت بالایی برخوردار باشد تا توجه کاربران حاضر در این شبکه اجتماعی را به خود جلب کند. بهتر است مطالبی را در اختیار کاربران قرار دهد که به آن نیاز دارند.

 • برقراری تعامل با کاربران

برقراری تعامل با کاربران نیز از جمله وظایف مهم ادمین فیسبوک به شمار می‌رود، در این زمینه باید بگوییم که بهتر است به صورت یک طرفه به سمت کاربران پیام ارسال نکرده و زمانی را به پاسخگویی مخاطبین اختصاص دهد. این موضوع احساس اهمیت را در مخاطبان القا کرده و برند را به راحتی در ذهن آن‌ها ثبت خواهد کرد.

مهارت های ادمین فیسبوک

ادمین فیسبوک باید مهارت‌های زیادی داشته باشد تا بتواند آن طور که نیاز دارید امکان مورد نیاز را در دسترس شما عزیزان قرار دهد. بر این اساس برخی از مهمترین مهارت‌های مدیر به صورت زیر خواهد بود.

 • مدیریت زمان

مدیریت زمان یکی از مواردی است که تمامی مدیرها از آن بهره مند نبوده و بر این اساس نمی‌توانند تمامی وظایف خود را به درستی انجام دهند. یکی از نکات مهمی که در زمان استخدام باید به آن توجه داشته باشید مدیریت تایم است. ادمین فیسبوک اگر بتواند زمان را به درستی مدیریت کند بی شک این امکان را خواهد داشت تا به کاربران پاسخ دهد، محتوا بارگذاری کرده و تبلیغات را به صورت اصولی انجام دهد.

 • مهارت حل مسائل

در برخی اوقات تعداد دنبال کنندگان و همچنین لایک و کامنت به میزان مورد نظر افزایش پیدا نمی‌کند در این زمان است که مهارت حل مسئله اهمیت پیدا خواهد کرد. بر این اساس باید بگوییم که این فرد می‌بایست با توجه به تجربه و شناختی که از بازار کار دارد به کمک دیتا موارد مختلف را تحت نظر قرار داده و بر این اساس تلاش کند تا مشکل را رفع کند.

 • چیدن استراتژی

چیدن استراتژی و برنامه بهتر است توسط متخصصین در این زمینه انجام شود در نتیجه توصیه می‌کنیم با فردی به همکاری بپردازید که این کار را به شکلی حرفه‌ای برایتان انجام دهد. چیدن استراتژی مناسبی شرایطی را ایجاد خواهد کرد تا بستری مناسب برای افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر فراهم آورید.

 • داشتن خلاقیت و انگیزه

علاوه بر استعداد، داشتن خلاقیت و انگیزه در این زمینه از اهمیت خاصی برخوردار خواهد بود بر این اساس باید بگوییم که فرد اگر از خلاقیت استفاده کرده و با انگیزه تمامی اقدامات مورد نظر شما را انجام دهد بی شک با نتایج بهتری رو به رو خواهید شد. در این زمینه بهتر است نمونه کارهایی که در دسترستان قرار می‌گیرد را مورد بررسی قرار دهید.

ادمین فیسبوک معمولاً به عنوان یک مدیر صفحه و مسئول ارسال محتوا و مدیریت ارتباطات بین صفحه و دنبال‌کنندگان عمل می‌کند. در مقابل ادمین تلگرام معمولاً به عنوان یک مدیر مستقیم و نماینده صفحه یا کانال عمل می‌کند و می‌تواند به صورت مستقیم با کاربران در ارتباط باشد و پاسخگویی به سوالات و نیازهای آنها را بر عهده داشته باشد.

ادمین فیسبوک چه مزایایی دارد؟

ادمین فیسبوک مزایای بیشماری داشته و به دلیل اینکه به صورت اختصاصی روی پیج شما فعالیت دارد موقعیت مناسبی را ایجاد خواهد کرد که به این منظور برخی از مهمترین مزایای همکاری با آن به شرح زیر هستند.

 • در صورت همکاری با این فرد نیاز به هیچ اقدامی روی پیج نیست چرا که یک فرد حرفه‌ای این کار را برایتان انجام خواهد داد.
 • مدیر فیسبوک تمامی بازار کار را به خوبی شناخته و به دلیل تجربه بالایی که دارد تلاش خواهد کرد تا با در نظر گرفتن هدفی که دارید پیج را به جایگاه مناسبی برساند.
 • افزایش فروش و کسب درآمد بالاتر نیز از جمله مهمترین مزایای ادمین فیسبوک به حساب خواهند آمد.
 • از جمله نکات مثبتی که در مورد همکاری با این مدیر باید به آن اشاره داشته باشیم فرایند بهتر برندینگ کسب و کار خواهد بود.

خدمات ادمین و مدیریت پیج فیسبوک توسط جاب تیم

ادمین فیسبوک جاب تیم از جمله بهترین شرکت‌هایی در تهران است که تا کنون توانسته انواع خدمات مانند ادمین سایت را با قیمتی مناسب و به صورت استاندارد در اختیار تمامی کسب و کارها قرار دهد. بر این اساس باید بگوییم که برخی از مهمترین خدمات در این مجموعه به شرح زیر خواهد بود.

 • پشتیبانی و پاسخگویی

کارشناسان در جاب تیم تلاش خواهند کرد تا در مدت زمانی کوتاه پاسخگوی سوال شما عزیزان باشند و بر این اساس از پیج در فیسبوک پشتیبانی کنند. در صورت بروز مشکلات احتمالی ادمین فیسبوک در مدت زمانی بسیار کوتاه آن را بر طرف خواهد کرد.

 • بارگذاری پست و استوری

بارگذاری پست و استوری توسط ادمین فیسبوک جاب تیم به شکل مستمر انجام خواهد شد، به این ترتیب کاربران روزانه پست و استوری‌های شما را مشاهده کرده و این موضوع به نوعی یک وابستگی ایجاد خواهد کرد و اعتماد مخاطبین را نیز به مرور زمان افزایش خواهد داد.

 • برگزاری چالش و کمپین

برگزاری چالش و کمپین به ذهنی خلاق نیاز دارد، کارشناسان در جلسات طوفان فکری مشخص خواهند کرد که باید چه نوع چالش و کمپینی در پیج ایجاد کنند تا توجه کاربران را به خود جلب کنند. در نتیجه به تبلیغات پرداخته و تلاش خواهند کرد تا نظرها را به سوی کسب و کار منعطف گردانند.

 • افزایش میزان تعامل

ادمین فیسبوک با در نظر گرفتن مقصدی که کارفرما دارد، میزان تعامل با مخاطبین را بالا خواهد برد، این اقدام با برگذاری چالش‌های مختلف نیز امکان پذیر خواهد بود. بر این اساس باید بگوییم که این کارشناسان به دلیل تجربه بالایی که دارند کاربران را به سمت پیج جذب خواهند کرد.

 • مدیریت فروش و تبلیغات

ممکن است تمامی ادمین‌های فیسبوک این موضوع را تحت پوشش ندهند اما جاب تیم به فروش و همچنین تبلیغ برند نیز فکر کرده و بر این اساس سعی دارد تا به صورت همه جانبه از تمامی خدمات بهره مند شوید. با توجه به این موضوع بهترین انتخاب برای تمامی کسب و کارها در نظر گرفته خواهد بود.

همچنین دقت داشته باشید که علاوه بر تمامی خدماتی که در نظر دارد به صورت حضوری یا آنلاین به تمامی کسب و کارها به صورت کاملا رایگان مشاوره ارائه داده است در نتیجه این امکان را دارید تا با شماره‌های ذکر شده در سایت تماس گرفته تا به مشاوران متصل شده و سوالات خود را مطرح کنید.

قیمت و تعرفه ادمین فیسبوک

قیمت ادمین فیسبوک با در نظر گرفتن پارامترهای مختلف متفاوت خواهد بود، بدین ترتیب در ابتدا خدماتی که به آن‌ها نیاز دارید را مشخص گردانید تا با در نظر گرفتن بودجه هزینه نهایی مدیر فیسبوک مشخص شود. در این زمینه تعداد استوری و پست در هر ماه، برگزاری تبلیغ و کمپین و... روی هزینه تاثیرات خود را اعمال خواهند کرد.

برخی از شرکت‌های معتبر چون جاب تیم تلاش دارند تا در این زمینه هزینه‌های مناسبی را از کارفرمایان عزیز دریافت کنند. بر این اساس با ایجاد پکیج‌های گوناگون این امکان را ایجاد کرده‌اند که با انتخاب بسته مناسب هزینه‌ای معقول را بپردازید. همچنین در صورت تمایل کارشناسان با بررسی پیج بهترین بسته را برایتان انتخاب خواهند کرد.

بهترین ادمین فیسبوک در تهران

بهترین ادمین فیسبوک در تهران می‌بایست در ابتدا پروژه‌های بسیار زیادی را در اختیار قرار داده و بر این اساس به بهترین شکل ممکن در کنار کارفرما بوده و همواره نیاز او را پاسخ دهد. با توجه به این موضوع باید بگوییم که جاب تیم یکی از بهترین‌ها در سطح تهران است که تا کنون توانسته پروژه‌های بسیار زیادی را با موفقیت پیش برده و فرایند برندسازی را نیز برای بسیاری از کسب و کارها به شکلی اصولی انجام دهد.

نکته مثبتی که در مورد این آژانس دیجیتال مارکتینگ وجود دارد این است که نه تنها وظیفه مدیریت حساب فیسبوم و ادمین اینتساگرام را بر عهده گرفته بلکه تمامی شبکه‌های اجتماعی را در صورت تمایل مدیریت کرده و به این ترتیب انتخابی مناسب برای ساخت وب سایت و تبلیغات نیز به شمار خواهد رفت چرا که یک شرکت همه جانبه بوده و با همکاری با این شرکت دیگر نیاز نیست با چندین شرکت به صورت همزمان طرف باشید.

استخدام ادمین فیسبوک چگونه انجام می شود

استخدام ادمین فیسبوک ممکن است فرایند دشواری در نظر گرفته شود، بر این اساس توصیه می‌شود تا با شخص به همکاری نپردازید چرا که ممکن است در زمان کوتاهی دچار اختلافاتی شده و به نتیجه نرسید. همچنین در این زمینه باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که گاها همکاری به شخص منجر به دعواهای حقوقی شده است.

بر این اساس انتخاب یک شرکت متخصص اقدامی هوشمندانه در نظر گرفته خواهد شد. برای استخدام در ابتدا تمامی نمونه کارهایی که در اختیارتان قرار گرفته است را به خوبی زیر نظر قرار داده و روزمه کاری را بررسی کنید. همچنین پیشنهاد می‌شود با کارفرمایان قبلی صحبت کرده و از آن‌ها مشورت دریافت کنید تا شرایط برای همکاری با بهترین شرکت ادمین در تهران برایتان فراهم شود.

مقاله ادمین فیسبوک با در نظر گرفتن نظر متخصصین در این زمینه و با توجه به پروژه‌های انجام شده تهیه و در دسترس کارفرمایان عزیز قرار گرفته است. با در نظر گرفتن پارامترهای ذکر شده در این مطلب این امکان را دارید تا با افراد متخصص به همکاری بپردازید.