اسلایدر دیجیتال مارکتینگ
آیکن20

بک لینک چیست و تاثیر آن بر روی سایت شما چگونه است؟

یکی از شاخصه هایی که گوگل برای رتبه بندی وبسایت ها استفاده می کند بخش سئو خارجی و بک لینک های وبسایت هاست. تمامی لینک هایی که سایت های دیگر به سایت شما می دهند، برای شما بک لینک محسوب می شود و می تواند بر رتبه ی سایت شما تاثیر گذار باشد. بسیاری از کارشناسان سئو عقیده دارند که بک لینک تاثیر آنچنانی بر رتبه ی سایت شما ندارد ولی اینطور نیست و گوگل بک لینک با کیفت را جز سیگنال های اصلی افزایش رتبه می داند. در واقع اگر وب سایت بزرگی به شما لینک دهد بخشی از اعتبار خود را به شما می دهد و اعتبار و دامین آتوریتی وب سایت شما بالا رفته و رشد چشمگیری را در رتبه های خود تجربه می کنید

خدمات سئو
خدمات سئو
آیکن31
آیکن31
آیکن24
آیکن24

چگونه یک بک لینک قوی و طبیعی برای سایت استفاده کنیم؟

خرید بک لینک طبیعی و قدرتمند نیاز به تجربه و دانش بالایی دارد و اندکی اشتباه در این مقوله می تواند منجر به تاثیر کم بک لینک و از بین رفتن سرمایه ی شما شود. پس اگر به دنبال خرید بک لینک قوی و با کیفیت هستید و زیاد تجربه ی این کار را ندارید با ما تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان آژانس جاب تیم بهره مند شوید.

انواع بک لیک در جاب تیم

پروفایل بک لینک

این نوع بک لینک به این صورت است که لینک شما در بیو و توضیحات چندین اکانت در وبسایت ها و شبکه اجتماعی های مختلف قرار می گیرد.

 
سوشیال بوکمارک

این نوع بک لینک به این صورت است که لینک شما در شبکه های اجتماعی قرار داده می شود و توسط کاربران بوکمارک و ذخیره می شود.

 
بک لینک PDF

این نوع بک لینک به این صورت است که لینک شما در مقاله ای در فایل pdf قرار داده می شود و سپس به وبسایت مورد نظر منتقل می شود.

 
بک لینک GOV

سایت هایی با پسوند GOV متعلق و وابسته به دولت ها می باشد و قرار گرفتن لینک سایت ما در این سایت ها به افزایش رتبه ی سایت کمک شایانی می کند.

 
بک لینک Wiki

بک لینک هایی که در وب سایت ویکی پدیا قرار داده می شود و با وجود اینکه اکثر این لینک ها به صورت نوفالو است ولی اعتبار زیادی را به وبسایت شما می دهد.

 
بک لینک EDU

سایت هایی با پسوند EDU سایت های دانشگاهی می باشد و اکثر این سایت ها دارای دامین آتوریتی بالاست و استفاده از بک لینک در این سایت ها موجب بالا رفتن اعتبار دامنه ی سایت شما میشود.

 
بک لینک فالو (dofollow)

بک لینک هایی که “rel=”nofollow نباشند به عنوان بک لینک دوفالو یا فالو حساب می شوند و به این معنی است که سایتی که لینک شما را گذاشته است شما را تایید می کند و از اعتبار خود به شما می دهد.

پکیج های بک لینگ

افزایش آتیوریتی

بصورت تضمینی بالای 40

Basic

$20/month

  • 1GB Ram
  • 30GB Storage
  • 15 Email Accounts
  • Lifetime Support