اسلایدر2

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری نوعی تبلیغ  در سطح وب است که میتواند به برند سازی شرکت و کسب و کار شما کمک شایانی کند.تبلیغات بنری به این صورت است که بنری با جذابیت بصری از کار و خدمات شما در یک سایت پر بازدید محبوب قرار داده میشود و کاربران با کلیک بر روی این تبلیغات به صفحه شما هدایت میشوند.هنوز هم این نوع تبلیغ اثر بخشی بالایی در برند سازی و افزایش فروش محصولات و ارائه خدمات دارند.

خدمات گرافیک
خدمات گرافیک
آیکن28
آیکن28
آیکن25
آیکن25

مزایای طراحی بنر

کسب رتبه های بالا در رتبه بندی گوگل

کسب اعتماد کاربران و افزایش اعتبار

برندسازی

انواع تبلیغات بنری

بنر تصویری ساده: عکس در ابعاد متناسب با پیوند لینک صفحه مورد نظر شما
بنر interstitial  یا بینابینی: نوعی بنر به صورت ثابت و متحرک که در بازی های موبایلی به نمایش در می آید
بنر تعاملی یا html5 : بنری که در آن تصویر متحرک، بازی و … وجود دارد که در جلب توجه کاربران بسیار مؤثر است.
تبلیغات بنر ویدیویی: نوعی تبلیغ که داخل بنر به جای عکس ویدیو گذاشته میشود و با کلیک کاربر بر روی آن یا دکمه تعبیه شده در اطراف آن کاربر وارد سایت شما میشود.

نمونه کار گرافیک
نمونه کار گرافیک
فروشگاه کیاورزش
فروشگاه کیاورزش

انواع تبلیغات بنری در آژانس جاب تیم

بنر تبلیغاتی ثابت: مرسوم ترین نوع تبلیغات بنری که در اکثر سایت های بزرگ مشاهده میشود. ما این نوع تبلیغات را در اندازه های مناسب با کسب و کار شما در بیش از 40 سایت منتخب انجام میدهیم.

بنر تبلیغات کلیکی: در این نوع تبلیغات شما میتوانید تایین کنید که بنر شما در چه زمانی و برای چه کاربرانی و با چه پلتفرمی به نمایش دربیاید. اگر طراحی بنر شما در این روش تبلیغ جذاب باشد بیشترین بهره وری را برای شما به ارمغان میاورد.

بنر تبلیغاتی ریتارگتینگ:  معمولا مخاطبان با اولین ورود به وب سایت شما از محصولات و خدماتتان استفاده نمیکنند. این نوع تبلیغ این دسته از مخاطبان شما را هدف میگیرد تا آنها را مشتری خدمات شما کند.

تعرفه و قیمت تبلیغات بنری در آژانس جاب تیم

قیمت و تعرفه این نوع تبلیغات به عوامل زیادی از جمله تاریخ تبلیغ، مدت زمانی که بر روی سایت مورد نظر هست، نوع بنر و سایتی که تبلیغ در آن انجام میشود متغیر است و نرخ ثابتی ندارد.

برای اطلاع از قیمت دقیق با ما ما تماس بگیرید تا از مشاوران ما به ترین برنامه و تعرفه را دریافت کنید.

نحوه شرکت در کمپین های تبلیغات بنری آژانس جاب تیم

شما میتوانید به راحتی با تماس با شماره 09308297906 ویا پیام از طریق واتس آپ ویا ایمیل از طریق آدرس jobteamir@gmail.com سفارش خود را ثبت نمایید و بهترین نتایج را با ما کسب کنید.

 

برندها

تبلیغات بنری چیست؟

یک نوع تبلیغ تصویری که در سایت ها و بازی های موبایلی قرار میگیرید که کاربران را به سوی سایت و صفحه مورد نظر شما هدایت میکند.

تعرفه تبلیغات بنری چقدر است؟

هزینه این نوع تبلیغات بر اساس عوامل مختلف متغیر است و تعرفه ثابت ندارد.

مزایای این نوع تبلیغات چیست؟

این نوع تبلیغ به افزایش بازدید سایت و برند سازی کمک فراوانی میکند

تبلیغات بنری بهتر است یا ویدیویی؟

بستگی به موقعیت شما دارد ولی این را بدانید که در تبلیغات ویدیویی کاربر برای دیدن تبلیغ بقیه فعالیت های خود را باید متوقف کند ولی در تبلیغات بنری نیاز به متوقف کردن فعالیت های دیگر ندارد.

برای خدمات گرافیکی و بنر های تبلیغی تماس بگیرید