اگر به دنبال معرفی کار خود هستید و می‌خواهید در ذهن مخاطبان خود همیشه باقی بمانید بهترین انتخاب برای شما ساخت تیزر و ویدیو کلیپ تبلیغاتی است. آژانس جاب تیم در کنار شماست تا بهترین کلیپ تبلیغاتی را برای شما تولید کند. کافیست با ما تماس بگیرید.

نمونه تیزر های ساخته شده در آژانس جاب تیم

چرا نیاز به ساخت تیزر تبلیغاتی دارید؟

در دنیای امروز کسب و کار ها و بیزینس ها برای رشد و معرفی خود نیاز دارند تا از ابزار مهمی به نام تبلیغات استفاده کنند. بسیاری از بیزینس ها با تبلیغات هدفمند و قدرتمند کسب و کار خود را به بالاترین نقطه رسانده اند و برعکس بیزینس هایی نیز بوده اند که با عدم تبلیغات و یا تبلیغات ضعیف از بین رفته اند.

تبلیغات موثر می تواند پیام شما را به مخاطبان شما برساند و اصلی ترین عامل برای شناساندن برند و محصول شما به مخاطب می باشد. با یک تبلیغ موثر و خوب خدمات شما به سرعت به سمع و نظر مخاطبان بسیاری می رسد و این روند موجب افزایش اعتبار برند شما و فروش بیشتر شما می شود.

یکی از بهترین روش های تبلیغات در دنیا ساخت یک تیزر تبلیغاتی موثر و جذاب است. یک تیزر خوب تا سال ها در ذهن مخاطبان باقی می ماند و موجب فروش بیشتر شما می شود. همچنین تکرار آن موجب یاد آوری مخاطبان و ترغیب آنها به خرید و استفاده از محصول و خدمات شما می شود. 

یکی از خدماتی که آژانس دیجیتال مارکتینگ جاب تیم به شما ارائه می دهد ساخت تیزر ها و کلیپ های تبلیغاتی با بالاترین کیفیت می باشد. آژانس جاب تیم با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز، سناریو‌ی جذاب و استفاده از بازیگران شناخته شده و حرفه ای، بهترین کلیپ و تیزر تبلیغاتی را برای شما تولید می کند. تولید تیزر تبلیغاتی تولید شده ی ما دارای 3 مرحله پیش تولید، تدوین و مونتاژ با بالاترین کیفیت و ارائه نهایی تیزر می باشد.

چرا تیزر تبلیغاتی

انواع تیزر های تبلیغاتی در آژانس جاب تیم

رئال
موشن گرافی
موشن گرافی
انیمیشن
انیمیشن
تلفیقی
تلفیقی

تیزر های آژانس جاب تیم برای چه بخش تبلیغاتی مناسب است؟

ما با توجه به کسب و کار شما و استراتژی تبلیغاتی و همچنین پلتفرم مورد نظر برای تبلیغات تیزر و ویدیو کلیپ مناسب را تولید می کنیم

تبلیغات تلویزیونی
تبلیغات در اپلیکیشن
تبلیغات در وب سایت ها و اپلیکیشن ها
تبلیغات در اینستاگرام
تبلیغات در اینستاگرام

ویژگی آژانس جاب تیم در ساخت تیزر

سناریو جذاب و خلاقانه

کیفیت ساخت بالا با تیم حرفه ای

تحویل ویدیو در زمان تعیین شده

قیمت مناسب و به صرفه

تعرفه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی

قیمت و هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی بستگی به عوامل مختلف دارد و نمی توان مبلغ مشخصی را برای آن تعیین کرد. برای اطلاع از قیمت و تعرفه ویدیو کلیپ مورد نظرتان کافیست با ما تماس بگیرید و با تعیین المان های مورد نظرتان از قیمت های ساخت تیزر با خبر شوید.

سوالات متداول

عواملی مانند نوع کلیپ، تایم تیزر، تجهیزات مورد استفاده در آن و … در قیما ساخت تیزر ها تاثیر گذار است. قیمت تیزر ها با توجه به این موارد تعیین می شود.

نوع تیزر با توجه به کسب و کار شما تعیین می شود ولی معمولا تیزر های تلفیقی بازخورد بسیار بهتری نسبت به انواع دیگر دارد.

سناریو و فیلمنامه تیزر توسط کارگردان های آژانس جاب تیم به بهترین شکل برای شما نوشته می شود.